Świąteczne Życzenia Od Igor1991

Piszę ten temat bo obawiam się że może mnie nie być przed świętami. Nie obraźcie się ale poważnie wolałem to naskrobać teraz niż wcale.

Ech i kolejne święta nadchodzą z naszym Forum …
Czas na to abym kolejny raz dodał Temat z moimi życzeniami … Pewnie nie są one najlepsze ale za to szczere 
Ten rok był długi i ciekawy jeśli chodzi o GSMX , dużo ostrzeżeń , sprawdzania linków , troszkę Banów poleciało no i co najważniejsze pewne osoby Awansowały za co Gratuluje … Jedna osoba odeszła na Emeryta , zaś z tego co pamiętam 4 zostały zdegradowane…
Mam nadzieję że rok 2O13 minie równie miło i spokojnie a święta w waszym domach będą miłe , ciepłe , pogodne no i w gronie waszych ukochanych Rodzin!
Nie będę tu zrzynał życzeń z Internetu bo to nie sztuka prawda?
Za to postaram się każdemu z was powiedzieć coś szczerego i miłego… Bo każdy wie że Święta to nic innego jak dziecięca wiara w Świętego Mikołaja,
spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku,
rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg,
który nie jest utrapieniem prawda ?

Tobie Szymonie (CNK) życzę oczywiście pachnącej choinki , dużo sukcesów i rozwoju Forum , wiem że stać cię na więcej hehe , żebyś te święta spędził w radosnym i kochającym gronie! Wesołych Świąt Szymon !!!
Sub-Sero co by ci tu życzyć hmm … niech pomyślę może cukierków trzy skrzynki ? Może dwa metry choinki ? Niee ! Życzę ci przed oknem bałwana no i Sylwestra do Rana !
Akro12 tobie życzę Mikołaja w kominie , prezencików po szyję ( mam nadzieję że jesteś wysoki ) no i tyle prezentów ile Karp ma ości !!!
Polop000 mam nadzieję że te święta spędzisz wyjątkowo z rodziną , przyjaciółmi , znajomymi. Że je zapamiętasz jako spędzone miło , ciepło i wyjątkowo. Ulep bałwana i śmiej się do rana.
Karol152 co by tu powiedzieć , sam nie wiem no… A może Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej. Pysznej kolacji i sylwestrowej libacji. Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń. Pasuje? xD Wesołych Karol !!!

Ziomal123 tobie życzę na stole wódki i szynki , seksu na śniegu , dużego bałwana no i może Awansiku na tego Różowego mendo moja ;-) A tak poważnie niech ci te święta miną spokojnie i ciepło z rodzinką i swoją dziewczyną która tak często wydzwania Pozdrów ją tam!
Terlik ostatnio twoja aktywność na forum mocno spadł , nie udzielasz się już na SB , a szkoda. Dla tego kolego życzę ci większej aktywności na forum dużo zdrowia , szczęścia , miłości i czego sobie tam jeszcze życzysz !!!
///Adeq hmm zbytnio się nie znamy ale to kwestia czasu :D Ale jedyne co teraz mogę ci powiedzieć to Śniegu po nerki Wesołej pasterki Prezentów moc Sexu co noc hah ! Wesołych Świąt Adeq.

Irocket małpo moja wszystkiego Najlepszego ! Dużo zdrowia szczęścia pijanej pasterki i zdrowej nerki :D Wigilii z rodziną , gwiazdki moc i mokrego dyngusa ! A ni chyba pomyliłem święta … ;/ Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!!
Koko5329 szkoda że postanowiłeś zostać Emerytem , mam jednak nadzieję że wrócisz na wcześniej pełnione stanowisko Moderatora! Życzę ci dużo szczęścia , zdrowia i powodzenia , Wesołych Świąt i Roku Szczęśliwego!
Paw595el… Przyjemnego szumu w głowie Wygodnego miejsca w rowie, no i może jeszcze potem spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą Cię nie oblał idąc droga. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku!!!

A sobie czego życzę :?: A ja sam nie wiem… Nic nie chce xD

Ogółem całemu zespołowi GT oraz wszystkim użytkownikom Forum GSMX.CO życzę ciepłych , spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego Roku !!! Ps. Niech nikt się nie obraża że o nim zapomniałem … Bo naprawdę wszystkim życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2O13 roku.
 
Ostatnio edytowany:


Również życzę Ci wesołych świąt Igorze, szczęśliwego nowego roku, miłej świątecznej atmosfery i czego tam jeszcze sobie wymarzysz.

Co do powrotu, jak skombinuje sobie znowu jakiś komputer prywatny to powrócę :neo:​
 
MerryChristmas.png

Dziękuję za życzenia Igor ! :) Oczywiście pozdrowię i Ty swoją też pozdrów ! :) Dużo szczęścia Wam życzę w te magiczne dni świąt. Mam nadzieję że spędzisz je w rodzinnym gronie i miłej atmosferze a od mikołaja dostaniesz górę prezentów :D Na sylwestra wypij za moje zdrowie, ja za Twoje też wypiję :piwko:

Ogólnie to wszystkim życzę wszystkiego dobrego ! :zima:
 
1824378hnywn0zk9j.gif


Najserdeczniejsze życzenia, cudownych Świąt Bożego Narodzenia,
rodzinnego ciepła i wielkiej radości,i niech rok 2O13 będzie dla Was wszystkich
lepszy, od tego 2O12 życzy
Artemid@

 
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija wam i waszym rodziną życzy wasz Super Moderator Igor1991
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top