[START 19.05.2017 godz. 20:00] Dragon Ball New Story #2

Temat w 'Gry komputerowe' rozpoczęty przez patata1, 12.05.2017.

 1. patata1

  patata1 Świeżak

  Dołączył:
  03.05.2017
  wiadomości:
  2
  Otrzymane lajki:
  0
  ob347Sc.jpg

  Hej, jak pewnie można było się domyślić zdecydowaliśmy się na reset. Aktualna liczba graczy jest na tyle mała, że dalsze prowadzenie tej edycji mija się z celem. Postawiliśmy na nową edycję z dużymi poprawkami i sporą ilością nowości. Uwagę głównie skupiliśmy na balansie i urozmaiceniu PVP oraz na rozwoju rozgrywki, aby przez dłuższy czas było co robić. Udało nam się wyeliminować wszystkie bugi, dodaliśmy również real-time save, aby wszystkie Wasze przedmioty były w 100% bezpieczne w przypadku jakiegokolwiek crasha.


  Główne zmiany PVP:

  1. Rozdzielenie PVP przed i po rebornem - postacie po rebornie nie będą mogły atakować tych przed i odwrotnie
  2. Usunięcie Mystic Flash Attack i Double Flash - aktualnie każda postać po zdobyciu obu tych spelli używała tylko jednego combo MFA > DF > MCM, pośrednio przez to walka bardzo mocno opierała się na stackach. Dzięki tej zmianie chcemy wprowadzić większą różnorodność postaci, aby każda miała swoje mocne i słabe strony zależnie od tego gdzie będziemy walczyć (stacki/open). Wszystkie postacie będą posiadały swoje własne combo, a specjale będą miały teraz większe znaczenie w walce.
  3. Zmianie uległy niektóre umiejętności specjalne:

  4. Dodaliśmy również kilka normalnych spelli dla niektórych postaci
  5. Dopracowaliśmy balans, aby o wiele ważniejsze były spelle niż sama łapa
  6. Sporo zmian w EQ - mocno dążymy do tego, aby wprowadzić różnorodność w przeciwieństwie do obecnego stanu, gdzie wszyscy kończą z jednym i tym samym setem, bo wszystkie inne nie są, aż tak opłacalne.


  Co do pozostałych nowości:
  Ciąg dalszy sag
  Nowe questy
  Nowe przedmioty
  Zmieniliśmy wygląd HPQ u wszystkich postaci
  7 nowych eventów [4 PVP/3 PVE]
  Nowe efekty spelli
  Nowe expowiska

   

Poleć tę stronę