sony xperia u jak zmienić numer który jest w ->ustawienia->o telefonie->stan->numer

Witam. Jak w temacie chciałabym się dowiedzieć jak zmienić numer który jest w ->ustawienia->o telefonie->stan->numer mojego telefonu .
Nie wiem jak to się stało ale mam tam inny nr. Przywracałam ustawienia fabryczne lecz mimo to po włączeniu telefonu od razu wyskakuje ten sam nr. Z góry dziękuję, pozdrawiam.:(
 
Resetting SIM MSISDN in Samsung Android 2.1
To reset the reported SIM MSISDN on a Samsung Galaxy Europa i5500 (Android 2.1):
* Go to phone-book
* Select "Contacts"
* Press the "Menu" button (the left-most buttton under the screen)
* Select "More"
* Select "Settings"
* Select "Own numbers"
then edit the number to the correct MSISDN number.

Note that you may then need to reboot the phone (power off and on again) to ensure that all applications re-read this corrected MSISDN number from the SIM.
z Google Translatora:

Resetowanie SIM MSISDN w Samsung Android 2.1
Aby zresetować zgłoszoną SIM MSISDN na Samsung Galaxy Europa i5500 (Android 2.1):
* Idź do książki telefonicznej
* Wybierz "Kontakty"
* Naciśnij przycisk "Menu" (lewy najbardziej buttton pod ekranem)
* Wybierz "Więcej"
* Wybierz "Ustawienia"
* Wybierz "Numery własne"
następnie zmienić numer na prawidłowy numer MSISDN.

Należy pamiętać, że może będziesz musiał ponownie uruchomić telefon (wyłączyć i włączyć ponownie) w celu zapewnienia, że wszystkie aplikacje ponownie przeczytać ten poprawiony numer MSISDN z karty SIM.
 
z Google Translatora:

Resetowanie SIM MSISDN w Samsung Android 2.1
Aby zresetować zgłoszoną SIM MSISDN na Samsung Galaxy Europa i5500 (Android 2.1):
* Idź do książki telefonicznej
* Wybierz "Kontakty"
* Naciśnij przycisk "Menu" (lewy najbardziej buttton pod ekranem)
* Wybierz "Więcej"
* Wybierz "Ustawienia"
* Wybierz "Numery własne"
następnie zmienić numer na prawidłowy numer MSISDN.

Należy pamiętać, że może będziesz musiał ponownie uruchomić telefon (wyłączyć i włączyć ponownie) w celu zapewnienia, że wszystkie aplikacje ponownie przeczytać ten poprawiony numer MSISDN z karty SIM.

W Xperii U nie ma opcji "numery własne" . Po wejściu w kontakty i ustawienia wyświetlają się tylko "konta i synchronizacja" i "numer usługi" z czego ten drugi jest niedostępny.
 
Popatrz w ustawieniach w telefonie a właściwie szukaj czegoś podobnego co opisał/a kolega/żanka wyżej. Jak się nie mylę w rodzinie Xperia występuje w ustawieniach coś w stylu reset sim. :) Pozdrawiam
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top