G
Witam. Jeżeli chcecie znaleźć jakieś softy, patche, mody, stery itp. to zapraszam do odwiedzenia oto tych stron:
RUNE
HONOR

lub piszcie a ja będę sie starał znaleźć je i zamieszcze je na forum :) Pozdrawiam
 
Witam. Jeżeli chcecie znaleźć jakieś softy, patche, mody, stery itp. to zapraszam do odwiedzenia oto tych stron:
RUNE
HONOR

lub piszcie a ja będę sie starał znaleźć je i zamieszcze je na forum :) Pozdrawiam
Witam mam proźbę mam telefon bez polskiego menu co trzeba zrobić żeby wgrać polskie menu i jak to zrobić Mam sony ericssona Z530i. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Witam mam sony ericssona w800i bez polskiego menu jak zrobic alby byl polskie menu? prosze o pomoc

//Pomagamy tylko na forum! eloziomek222
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Proste!
Wgrać polskiego Softa
Albo ustawić w ustawieniach Język PL
 
Jak kupiłeś w naszej części europy, to bierzesz ustawienia -> język -> język telefonu -> polski albo według karty SIM.
 
własnie w tym problem, że telefon mam z niemiec i nie ma tam języka polskiego, jak się wgrywa polskiego softa ?
 
Ostatnio edytowany:
Witam :)
mam nadzieje,że tutaj mi będziecie w stanie pomóc...
potrzebuję polskiego softa do K 750i... gdzie szukać?
 
ja mam SE k800i i mam starego softa , jak mozna sciagnac nowego?
 
soft to oprogramowanie telefonu...

Lolekmotorek wystarczy ze wejdziesz w ---->Ustawienia---->Usługa aktualizacji---->wyszukaj aktualizacje...
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Lolekmotorek wystarczy ze wejdziesz w ---->Ustawienia---->Usługa aktualizacji---->wyszukaj aktualizacje...
a jak to wygląda w przypadku k 750i? na stronce producenta umiem tego znaleźć... całe szczęście to nie mój fon (mam se w880i),tylko kuzynek prosi o helpa...
 
Ja mam K510i i bede musiał sobie ściągnąć coś, bo mi już się nudzi ten telefon...
 
a jak sie sciaga z tych stron co podane na poczatku
 
wchodzisz do "Directories files(rozpakowane softy)" , szukasz swojego modelu SE i naciskasz na niego a potem "download"

P.S jak nie rozumiesz napisz..
 
a jak sie je instaluje np. na k530i
 
Hey chciałem wgrać softa od innego se tak aby ma moim k550i chodziły motywy flash. Czy jest to możliwe?
 
Parix - wydaje mi sie ze flash menu w k550i jest niemożliwy gdyż ten model telefonu nie odczytuje plików flash
 
Skąd mam wiedzieć że to polska wersja?
 
xRaY wiem o tym. Chodziło mi o to aby wgrać softa od jakiegoś innego se który posiada takowe menu. Czy to zależy od telefonu ?
 
wydaje mi się, że od telefonu xD Do tego tylko chyba 2 SE posiadają flash menu jest to k770i i jeden z serii w8xx chyba
 
Czy jeśli chcę mieć język polski w telefonie (k800i) to muszę instalować nowego softa?
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top