Soccer24Live.pl News
Przedstawiam wszystkim użytkownikom mój i mojego kolegi projekt przeznaczony dla miłośników sportu a konkretnie piłki nożnej. Jest to forum oraz portal z newsami o myślę chwytliwej nazwie Soccer24Live. Z całym projektem wystartowaliśmy dokładnie 24 sie 2O12, o 23:22, oczywiście przygotowywaliśmy się wcześniej ale od tego dnia i od tej godziny zaczęliśmy wszystko robić już na www.
Jaki jest cel naszego projektu?
Naszym głównym celem jest po prostu Fun. Zabawa, ciekawe dyskusje, rozmowy, eventy, głosowania. Chcemy aby nasz projekt przyciągał dużą liczbę ludzi, abyśmy ciągle rośli w siłę, dlatego też stworzyliśmy wiele ciekawych opcji.
Co oferujemy?
Możemy zaoferować wiele ciekawych rzeczy dla fana piłki. Wyniki na żywo- no tak, to może przyciągać osoby które chcą zobaczyć ile dany klub w danym momencie przegrywa lub wygrywa. Typowanie meczy z nagrodami- Jedna z form zabawy, możesz poczuć się jak prawdziwy bukmacher i wygrać coś. Newsy- Jesteś ciągle na bieżąco i dzięki nam wiesz co się dzieje w świecie piłki nożnej. Oprócz tego mamy też działy jak się prawidłowo odżywiać, jaki sprzęt powinien dobierać sportowiec, jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać. U nas nie będziesz się nudził !
Dlaczego akurat taka nazwa serwisu?
Soccer- Piłka nożna. 24- Bo jesteśmy dostępni 24 na dobę, ciągle informujemy odbiorców o newsach ze świata piłki nożnej. Live- Ponieważ prowadzimy też wyniki na żywo za pomocą świetnej aplikacji ( Wyniki na żywo w trakcie ulepszeń). Tak powstała nasza nazwa, myślimy że jest dość trafna i odbiorca ją szybko zapamiętuje. :)
Ekipa Soccer24Live
Założycielami S24L są Kamil i Konrad, oprócz nich jest także w ekipie osoba pełniąca rolę Redaktora.
Jeżeli lubisz piłkę nożną, też możesz dołączyć do ekipy! Złóż podanie na redaktora już dziś!

Forum stworzone po części przez mojego znajomego , jak się rozkręci to będzie całkiem spoko :D // koko5329
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top