Poszukuje nowego, przyszłościowego smartfona za jak najmniejsze pieniądze. Wstępny budżet to 1000-1200zł, a w przypadku naprawdę ciekawych pozycji możliwe zwiększenie do 1500zł.

Ze względu na brak jakiejkolwiek wartej uwagi propozycji ze strony W10M i iOS, w grę wchodzi tylko Android. Z powodu bardzo dyskusyjnej jakości oprogramowania tzw. "chińczyków" raczej nie jestem nimi zainteresowany. Rozmiar ekranu 5,2-5,5", rozdzielczość co najmniej FHD. Zależy mi na przyzwoitym wyjściu słuchawkowym oraz wyświetlaczu, a także czytniku linii papilarnych. Mile widziane dobre przebiegi na baterii. Slot na kartę pamięci, wymienna bateria, dual sim czy dobry układ graficzny - bez znaczenia, nie przechowuje większych ilości multimediów w pamięci urządzenia ani nie gram w gry.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że za takie pieniądze nie można mieć wszystkiego także jestem w stanie odpuścić czytnik linii papilarnych oraz ewentualnie zaakceptować przeciętny czas pracy na baterii.

Na własną rękę znalazłem takie smartfony:
LG Nexsus 5X,
LG G4,
Samsung Galaxy A5 (2O16),
...
Huawei P8,
Honor 7,
Alacatel Idol 4 LTE.

Najchętniej wybrałbym Nexusa (niecałe 1200zł) jednak opinie co do jakość dźwięku są strasznie podzielone i nie wiem co o tym myśleć. Oczywiście jestem otwarty także na jakieś inne propozycje. Budżetu bardziej nie zwiększę, a używane telefony nie wchodzą w grę. Przesiadał się będę z HTC One M7, który niestety zaczął się rozpadać.
 
Sama posiadam Samsunga A5 2O16. Telefon świetny jak za te pieniądze. Telefon bez ładowania potrafi wyciągnąć 3 dni, ale to i tak nie problem gdyż w zestawie masz ładowarkę do szybkiego ładowania i w niecałą godzinę telefon masz naładowany do pełna. Innych telefonów z Twojej listy nie miałam, ale tego mogę Ci śmiało polecić.
 
LG G4

tak dla porównania z tak chwalonym A5 przez koleżankę wyżej:
Porównanie telefonów: LG G4 vs Samsung Galaxy A5 2O16 :: mGSM.pl

wniosek sam się nasuwa ;)
 
LG G4

tak dla porównania z tak chwalonym A5 przez koleżankę wyżej:
Porównanie telefonów: LG G4 vs Samsung Galaxy A5 2O16 :: mGSM.pl

wniosek sam się nasuwa ;)
Gdzie tu koleżanka powyżej chwali A5?
napisała, że nie miała innych telefonów, ale tego może "polecić"

Czytaj ze zrozumieniem...
 
Gdzie tu koleżanka powyżej chwali A5?
napisała, że nie miała innych telefonów, ale tego może "polecić"

Czytaj ze zrozumieniem...
"Telefon świetny jak za te pieniądze. Telefon bez ładownia potrafi wyciągnąć 3 dni ale to i tak nie problem gdyż w zestawie masz ładowarkę do szybkiego ładowania i w niecałą godzinę telefon masz naładowany do pełna."
 
i to jest Twoim zdaniem chwalenie telefonu? ?
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top