Sklep Proline.pl - jakie艣 opinie?

• Thread starter lorez
  • Data rozpocz臋cia
L

lorez

Turysta
Cze艣膰, przygl膮dam si臋 na oferty telefon贸w Xiaomi i bez dw贸ch zda艅 Proline.pl ma najlepsz膮 ofert臋. W por贸wnaniu do x-kom, czy RTVeuroAGD maj膮 telefony o kilka st贸w ta艅sze, czyli rozumiem nie bior膮 ich od oficjalnego dystrybutora na Polsk臋: ABCData?

Na stronie ABCData nie ma nic o Proline:
 alt=

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
Proline.pl to du偶y sklep, dzia艂a od lat, znajomy kupowa艂 tam ju偶 dawno temu cz臋艣ci komputerowe.
Urz膮dzenia Xiaomi maj膮 najprawdopodobniej od CK Mediator i naprawy gwarancyjne r贸wnie偶 realizuje CK Mediator.

Zobacz sobie opinie:
Nie masz uprawnie艅, aby zobaczy膰 ten link. Zaloguj si臋 lub zarejestruj

CK Mediator to autoryzowany przedstawiciel kilku marek na Polsk臋.

ABCData ma wielkie mar偶e, przez co z definicji tanie urz膮dzenia Xiaomi przestaj膮 by膰 tanie :P
Telefony od ABCData od innych r贸偶ni膮 si臋 tym, 偶e ABCData dok艂ada w艂asn膮 kart臋 gwarancyjn膮 razem ze specjalnie przygotowan膮 etykiet臋 na pude艂ku.
Cena Xiaomi od oficjalnego dystrybutora na Polsk臋 = cena + VAT + mar偶a dystrybutora + mar偶a sprzedawcy..

CNK

CNK

Zawsze Spoko!
GSMX Team
Zamawia艂em tam ostatnio telefon, wysy艂ka b艂yskawiczna, telefon wys艂any Paczkomatem po 2 dniach od zam贸wienia ju偶 na mnie czeka艂.
Pocz膮tkowo chcia艂em zam贸wi膰 w x-kom, ale nie mia艂em cierpliwo艣ci czeka膰, a偶 skompletuj膮 moje zam贸wienie, wi臋c zam贸wi艂em lepszy model w tej samej cenie w艂a艣nie na Proline :)
Ciekawostk膮 jest, 偶e do opakowania przyklejona by艂a instrukcja w j臋zyku czeskim i s艂owackim. Poza tym normalna wersja Global, 艂adowarka europejska, bez zadnych przej艣ci贸wek. Podobny cenowo by艂 jeszcze Sferis, ale.. opr贸cz tego, 偶e troch臋 dro偶ej, to na Sferisie Xiaomi Redmi 4X by艂 bez LTE B20. I chyba na Sferis, albo jeszcze gdzie艣 by艂a nie tak dawno jaka艣 promocja, ale 4X mia艂 艂adowark臋 z UK + przej艣ci贸wk臋, a ja nie potrzebuje zb臋dnych gad偶et贸w :D

E

emkazet

Forumowicz
Vip
Mog臋 potwierdzi膰 opinie o proline. Zamawia艂em dwa telefony na oddzielne zam贸wienia. Jeden na faktur臋 jako na firm臋, drugi bez. Zar贸wno w jednym jak i drugim przypadku bezproblemowa, ekspresowa realizacja ;) W pude艂ku 艂adowarka europejska + wgrany w pe艂ni spolszczony rom Global. Nic, tylko bra膰 :D

B

Black Widow

Turysta
Sklep jest ok, cho膰 jeszcze nie mia艂am okazji korzysta膰 z gwarancji, jednak ca艂y przebieg zakup贸w przebieg艂 w moim przypadku ca艂kowicie bezproblemowo - tak偶e polecam ;)

Raciborski

Raciborski

Forumowicz
Elitarny
Kupowa艂em u nich kompa, tzn. ca艂ego komputera u nich nie sk艂ada艂em ale kupowa艂em sporo cz臋艣ci: procesor, mobo, ramy, grafe, dysk ssd i hdd wszystko w odst臋pach czasowych i jak na razie wszystko spisuje sie 艣wietnie. 呕adnych problem贸w z zakupionym sprz臋tem, a i ceny czasem mo偶na dorwa膰 艣wietne :)

F

Fundek

Turysta
Sklep to pora偶ka. Telefony nie s膮 z Polskiej dystrybucji tylko z Chi艅skiej. Realizacja zam贸wienia - rzeczywi艣cie b艂yskawiczna ale nic poza tym.
Jak si臋 zepsuje - masz problem. Telefon ju偶 jest w naprawie od miesi膮ca i brak kontaktu z nimi. Infolinia to pora偶ka. Odmawiaj膮 oddania telefonu, odmawiaj膮 oddania pieni臋dzy. Spraw臋 zg艂aszam gdzie trzeba. Chcesz mie膰 problem - kup w proline :(

J

Jerami22

Turysta
Proline nie ma Polskiej dystrybucji nawet Europejskiej nie to samo Sferis itp Xioami s膮 z innych dystrybucji. Potem na gwarancje czekasz miesi膮cami!
- oficjalne autoryzowane sklepy wtedy jest gwarancja w Polsce pewna z nowych cz臋艣ci!

Sam szuka telefonu dla mojej lubej i w艂a艣nie kupimy w al.to Xiaomi Mi A1
wychodzi najtaniej z tego co czyta艂em to bli藕niaczy sklep xkom

DeTeMoto

DeTeMoto

Turysta
Ja korzysta艂em z Proline, tylko, 偶e nie kupowa艂em tam telefonu, tylko dysk SSD Kingstona.
Dysk pad艂, odes艂any na gwarancji - zero problemu, dosta艂em nowy :)

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
Nie chc臋 nic bezpodstawnie sugerowa膰, bo jak ju偶 wcze艣niej wspomina艂em sam by艂em nie raz klientem Proline.pl, ale jak to m贸wi膮: "g艂upi ma szcz臋艣cie" i jeszcze p贸ki co (odpuka膰) nic nie musia艂em reklamowa膰, a kupowa艂em tam ju偶 i sprz臋t komputerowy, dyski nas, jak i telefony marki xiaomi :P

Do rzeczy: zauwa偶y艂em, 偶e ostatnio na opineo pojawia si臋 coraz wi臋cej negatywnych opinii o tym sklepie:

alt=
 alt=

tak wi臋c je艣li macie jak膮艣 alternatyw臋, to chyba warto z niej skorzysta膰 zamiast ryzykowa膰 ;)
chocia偶 w sumie: "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" :D

Ostatnie posty