Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam, ostatnio padł mi soft w se c902. Wgrałem nowy za pomocą programu a2uploader, lecz niestety przywrócił on mi simlocka. Gdy włączam telefon, wpisując wcześniej PIN wyskakuje mi takie powiadomienie "Błąd konfiguracji. Skontaktuj się z operatorem sieci lub z centrum usług" ;/
Jak mogę usunąć blokadę simlock? Czy jest taki Soft do C902, po którego wgraniu simlock jest automatycznie zdjęty? Proszę o porady...
 
To nie simlock. Nie wgrałeś odpowiedniego customa. Tak samo miałem w w200 jak wrzuciłem tylko soft, potem trzeba było wrzucić jeszcze customizację.
Nie widzisz linków, więc wklep w google: "custom c902 central europe" i wal w drugi link, ewentualnie z chomika
 
Pobrałem z chomika plik c902_custom_orange_pl.rar - jak go wgrać?
 
Nie bawiłem się a2uploaderem. Znalazłem to:
Kod:
Przygotowanie do wgranie softa
1. Następujące kroki:
Zanim zaczniesz naładuj baterię (min. 50%).
Wyciągnij karte SIM i karty pamięci (jeżeli jest).
Wszystkie operacje, wykonasz za pomocą kabela usb
[COLOR=green][B][U][/U][/B][/COLOR]
...
4. Uruchom A2 Uploader. Kliknij przycisk "ADD", wybierz plik MAIN firmware (*. MBN).
5. Kliknij przycisk "ADD" i wybierz FS-firmware (plik *. FBN).
6.Potem klikamy przycisk Flash
7.W telefonie wybierz "c"" i podłącz kabel USB. Cały proces flashowania firmware plików MAIN i FS trwa (ok. 10-15 min.)
8.jak wgra się już soft to nie "włączaj telefonu[U][B][/B][/U][COLOR=green][B][U][/U][/B][/COLOR]" odłącz telefon kliknij "system file" w telefonie wybierz "c"" i podłącz kabel USB. Przejdź następująco:tpa/preset/custom. I wrzuci tam customize tylko że rozpakowane
Możesz spróbować sam pkt 8 zrobić
 
Udało się. Dzięki wielkie kolego, bardzo mi pomogłeś ;)
 
Ostatnio edytowany:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top