SHAREit - Top danych udostępniania aplikacji dla urządzeń przenośnych Narzędzia za darmo

  • Thread starter Alfred Smith
  • Data rozpoczęcia
A

Alfred Smith

Turysta
SHAREit jest bezpłatna aplikacja, która pozwala na wysyłanie materiałów między PC, iOS i Android urządzeń, takich jak zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty. Transfer plików Gigabyte z komputera na komputer w minut bez potrzeby kabel USB dysku lub w sieci opłat. Chcesz wysłać wszystkie zdjęcia i filmy z Twojego telefonu lub tabletu do zapisane albo z komputera do telefonu lub tabletu? Jest to łatwe i szybkie z SHAREit.

SHAREit - Top danych udostępniania aplikacji dla urządzeń przenośnych - Aplikacje Android | Forum GSM 📱

SHAREit do pobrania dla Androida​

Jeśli jesteś regularną wymianę pracy ale kto jak nie konieczności przeprowadzenia z USB lub kabla szeregowego,... przyczyna obciążone i utraty professional, aplikacja SHAREit jest rozwiązaniem dla Ciebie, ta aplikacja jest naprawdę świetny, kopiowanie i wysyłanie dokumentów, danych, obrazów,...

Urządzenia bezprzewodowe SHAREit automatycznie można znaleźć siebie, gdy w zasięgu. Przenieść pliki i filmy ogromny w kilku sekund szybciej niż 200 razy z Bluetooth. Aplikacja SHAREit pozwala na udostępnianie plików z dodatkowych zabezpieczeń i prywatności, pliki są przechowywane bezpośrednio w urządzeniu, nie w chmurze. Transfer plików między wszystkimi urządzeniami Windows, Android, iPhone i iPad.

SHAREit - Top danych udostępniania aplikacji dla urządzeń przenośnych - Aplikacje Android | Forum GSM 📱

SHAREit do pobrania dla Androida​

Czasami podczas pracy w firmie, musisz wysłać danych do kolegów, które nie mają USB, naturalne naprawdę trzeba nosić nierozłączna rzeczą jest dość irytujące dla nikogo, chociaż można kompaktować. Inną rzeczą jest SHAREit Pobierz nieograniczony danych pojemność tak diametralnie różne niż USB, mały, ale pełen kłopotów i Twój zapomnienia. SHAREit Pobierz aplikacja jest doskonałym narzędziem, aktywne wsparcie dla pracy. Możesz absolutnie wysłać kilkadziesiąt filmów dla znajomych bez trzeba prowadzić USB lub podłącz przewód do kopiowania danych. Kosztowny czas że czasami nie działać efektywnie i czynią nas niewygodne.

Pobierz teraz SHAREit dla systemu android, aby aktywne wsparcie dla pracy.
 

Ostatnie posty

Top