bry, to znowu ja i kolejny problem z sgs'em..
taa odtwarza wszystkie formaty - duża zaleta, bez wątpienia najlepszym jest mkv, tu nie ma zadnej dyskusji... mój avatar lub tokio drift 720ᴘ z 3.4 GB skonwertowany do 1GB, bez większej utraty jakości wygląda olśniewająco podobnie jak inne filmy. Problem zaczyna sie kiedy chcę przewinąć jakiś film, kiedy to robię to nie zależnie od odtwarzacza zacina sie... robi sie czarny ekran, i trzeba czekać ok 1-3 minut az wyskoczy ze zamółka i czy chce wait, force close lub report, i w tedy wybieram wait i film działa dalej.. Niby nie długo 3 minuty ale jest cholernie frustrujące i odrzuca od oglądania.. Wiecie moze czemu tak jest? czy tez tak macie, czy na innych fonach tez tak jest?
i czy jest moze jakieś lekarstwo, czy inny odtwarzacz? moze konwerter zły
używam AVS vid. converter pzdr licze na respond...
 
pisałeś że niezależnie od odtwarzacza zacina się... jakie próbowałeś? Spróbuj RockPlayer ze sprzętową akceleracją (opcja tego programu). Spróbuj też bez konwertowania filmu. Na mój gust jest coś z softem że sobie nie radzi.
 
siemka...nom jak użyłem 4 innych odtwarzaczy to doszedłem do wniosku że to nie playera wina. ALe ten ROckplayer normalnie przewija...#####iscie
Ale strasznie mi sie nie podoba pod względem wizualnym i interfejsu... Dotychczas używałem mVIdeo player i tam są fajnie foldery porobione, postery do każdego z nich i jakoś estetycznie to wygląda...No cóż bede musiał sie przyzwyczaić.. ej a jakie znasz jeszcze dobre odtwarzacze ?
powiem moze ze uzyłem juz: mvideo, rockplayer, mobo, real plater i vplayer.. co to jest ta sprzętowa akceleracja? pzdr i...dzieki
 
Ja tylko tego używam ponieważ najpłynniej śmiga na nim filmy u mnie.
Akceleracji sprzętowej da się użyć tylko wtedy, gdy telefon ma divx'a. Wtedy z tego korzysta czy jakoś tak... ogólnie to jest lepsze i zwiększa płynność. Sam dokładnie nie wiem :D bo mnie to nigdy nie obchodziło...
 
spoko :D...poszukam gdzieś jeszcze innych...ale na pewno zostawiam RockPlayer..
ej jak chcesz to obczaj se mvideo bo fajny jest, można dodawać plakaty i napisy, wygląda jak taka biblioteczka filmowa jak masz kilkanaście filmów, mój fav ale mnie wpienia to przewijanie...hmm moze ma taką opcje akceleracji sprzętowej..obczaje elo
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
R Jaki telefon wybrać? 4 Odpowiedzi
W Samsung 6 Odpowiedzi
S Jaki telefon wybrać? 11 Odpowiedzi
J Galaxy S 3 Odpowiedzi
N Samsung 2 Odpowiedzi
Top