Samsung lub Huawei do 1500 PLN (maj 2018)

B

Bonus123

Turysta
Cze艣膰! B臋d臋 kupowa膰 nowy telefon i zale偶y mi na tym aby to by艂 Samsung lub Huawei.

Prosz臋 o +/-
Cena do 1500

dexter992

dexter992

Turysta
A5 2017 lub s7

A5 2017 u偶ywa艂em, bateria trzymie do 2dni, aparat dobry. p艂ynno艣膰 jest ok, jak zale偶y ci na super aparacie i wydajno艣ci to s7 jak nie zale偶y ci to a5 :P W codziennych czynno艣ciach na samsungu a5 2017 jest bardzo dobrze aplikacj臋 dzia艂aj膮 d艂ugo w tle
Pami臋ci oba maj膮 po 32gb, z tego zostaje oko艂o 23. Pami臋膰 ram w a5 3gb, a w s7 4gb.

Zale偶y te偶 jaki telefon lubisz czy ma艂y czy du偶y:
- A5 jest w sam raz ma 5.2 cal

Domczi

Domczi

Forumowicz
Elitarny
Najgorszy wyb贸r. Procesor ten sam, co w 艣redniakach sprzed ponad roku, nic si臋 nie zmienia. 1500z艂 za 艣redniaka, kt贸ry ma tylko do zaoferowania notcha i 2 aparaty
Cena r贸wnie偶 ta sama jak za p10 a nawet mniejsza, parametry takie same a wizualnie p20 lite robi robot臋. Kupi艂am niedawno i jestem zadowolona, parametry s膮 dla mnie wystarczajace. R贸wnie偶 wg mnie jest to lepszy wyb贸r ni偶 S7 no ale to moje zdanie

dexter992

dexter992

Turysta
Cena r贸wnie偶 ta sama jak za p10 a nawet mniejsza, parametry takie same a wizualnie p20 lite robi robot臋. Kupi艂em niedawno jestem zadowolony parametry s膮 dla mnie wystarczajace. R贸wnie偶 wg mnie jest to lepszy wyb贸r ni偶 S7 no ale to moje zdanie
No jak komu艣 zale偶y na tym, 偶eby telefon by艂 mocno wielozadaniowy, to nie jest to dobry wyb贸r. Galaxy S7 ma lepsze podzespo艂y :P

werkaa

werkaa

Forumowicz
Elitarny
Ja od siebie polecam Huawei p10 :)

M膮偶 ma i jest dobry. Szybkie 艂adowanie. Super aparat. Bateria do艣膰 d艂ugo trzyma. Jak co艣 prosz臋 pyta膰 ch臋tnie odpowiem na tyle ile. Bd mog艂a. Ka偶dy ma inne potrzeby.

Ja mam ta艅szy Huawei mate 10 lite i te偶 sobie chwal臋. Ma fajny aparat, ale jednak w p10 jest jeszcze lepszy. Pami臋ci 64 giga wbudowane maja. Na dzie艅 dzisiejszy oba nasze Huawei si臋 nie zacinaj膮 :P

P 10 jest ma艂y. Mate 10 lite ma wi臋kszy wy艣wietlacz. To kwestia indywidualna bo nie ka偶dy lubi du偶y czy te偶 ma艂y telefon 馃榿

Raciborski

Raciborski

Forumowicz
Elitarny
Ja bym poleca艂 Huawei P10, przy dobrych wiatrach Galaxy s8 u偶ywka lub Honor 9, czy te偶 Samsung Galaxy s7.

Huawei P10 ma bardzo dobry stosunek ceny do jako艣ci ;) Tylko nie lite bo to szit :P

Ostatnie posty