Samsung Galaxy Young nie wykrywa go komputer

Wczoraj dostałem Samsunga Galaxy Young po podłączeniu go do kompa okazuje się że nie jest w ogóle wykrywany niby łączy się ale wyskakuje komunikat że wystąpił problem i komputer go nie widzi próbowałem połączyć go z komputerem programem Samsung Kies ale to nic nie dało Proszę o pomoc
 
Masz inny kablek? Spróbuj innym i na roznych wejsciach usb w kompie. Powinno go wykryć chociaż jako pamięć przenośna. Jaki masz system na kompie.
 
Próbowałem innymi kablami i też to nie pomaga gdy mam włączone debugowanie USB włącza mi się kreator znajdowania nowego sprzętu ale żadnych sterowników nie pobiera
mam Windows XP i myślę że to jest problem sprawdziłem u kumpla na Siódemce działa bez zarzutu
 
Ostatnio edytowany:
Po pierwsze jeśli chcesz, żeby komputer widział twoje halo to wyłącz w halo debugowanie. Sprawi to, że będziesz miał telefon jako pamięć przenośną. Po drugie Kies raczej nie pomoże... proponuję pobrać z neta Samsung PC Studio a najlepiej Samsung New PC Studio. Jeśli któryś z tych programów nie da rady to pogmeraj w sterownikach YOUNG pod XP lub takowe znajdź w sieci i pobierz. :) Pozdrawiam.
 
Po pierwsze jeśli chcesz, żeby komputer widział twoje halo to wyłącz w halo debugowanie. Sprawi to, że będziesz miał telefon jako pamięć przenośną. Po drugie Kies raczej nie pomoże... proponuję pobrać z neta Samsung PC Studio a najlepiej Samsung New PC Studio. Jeśli któryś z tych programów nie da rady to pogmeraj w sterownikach YOUNG pod XP lub takowe znajdź w sieci i pobierz. :) Pozdrawiam.
Dzięki za wskazówki kiedy mam włączone Debugowanie wykrywa go jako aparat foto a kiedy chcę połączyć jako pamięć masową woła o CDC Serial ale nie pobiera z netu a ja nigdzie nie mogę tego znaleźć
 
Próbowałem tych sterów ale nie umiem ich zainstalować jak instaluję ten pierwszy plik uruchamia się aplikacja do wyszukiwania sterowników a jak chcę je zainstalować to wola o płatną rejestrację ;/
 
Ale pyta o klucze czy musisz jakiś przelew robić czy coś?
 
Ale pyta o klucze czy musisz jakiś przelew robić czy coś?[/QUOT

po prostu dostęp do ściągnięcia sterów jest tylko jak się zapłaci za dostęp do aplikacji
 
Download driver SAMSUNG Mobile USB CDC Composite Device
Spróbuj stąd. Tam masz mirror1 i klikasz to podkreślone... Generalnie musisz posiedzieć i głęboko poszukać bo na pewno jakieś stery do ściągnięcia za free są ;)
 
Bardzo dziękuję za pomoc poszukam jeszcze innych sterowników i trochę nad tym posiedzę jeśli mi się nie uda zmienię w ostateczności system

temat do zamknięcia
 
Zamykam. Jeśli uda Ci się rozwiązać problem napisz mi na PW to otworzę temat i podzielisz sie z innymi co było nie tak.
 
posiedziałem trochę nad problemem, i udało mi się go rozwiązać w moim przypadku pomogło zainstalowanie aplikacji Samsung Kies w wersji 2,3,2 oraz aktualizacja Windows Media Player -a do wersji 11
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top