Samsung galaxy NOTE 2

Witam. Mam pytanie, od niespełna miesiąca jestem posiadaczem note 2. Mam pewien problem dotyczący instalacji gier na telefonie. Ściągając gry takie jak np Fifa 12/13. gta, nba z torrentow lub z aplikacji 4shared po pomyślnej instalacji gra się nie włącza, jedynie co to pokaże się logo i wybija z gry. Ściągałem już z mnóstwa źródeł i nadal to samo. Jaki może być tego wina? Oczywiście pliki ściągałem w formacie "apk" co jest chyba logiczne. Podkreślę, iż nie mam karty SD w telefonie, instalacja odbywa się na wbudowanej pamięci telefony tj 16 gb. Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
To że nie masz karty nic nie zmienia, domyślnie masz katalog sdcard (jak masz włożoną o ile jest taka możliwość to jest sdcard0 i sdcard1)

1. Ta gra nie jest kompatybilna z Twoim urządzeniem
2. Kopiujesz pliki do złej ścieżki/katalogu - jeśli danych nie pobierasz przy włączonej grze w oryginalny sposób, tylko kopiujesz gotowe dane na swój telefon to musisz zachować taką samą budowę katalogów jak w oryginale zaplanował to producent tej gry, na forum zazwyczaj w takim wypadku podajemy nazwę ścieżki w jakiej mają być zamieszczone dane OBB. Najczęściej OBB trzeba wypakować i do katalogu SDCard/Android/obb
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top