Ale nawet nie napisał czy ma profile internetowe. Ja jak nie miałem to też internet się nie włączał.
No napisałem Ci co masz zrobić.
Bardzo wam dziękuje za to że chcecie mi pomóc,ale robiłem to co mi podpowiadaliście i dalej nic neta nie ma już nie wiem co mam robić
Wtf? Przecież miałeś napisać co tam masz a ty napisałeś że to zrobiłeś, chyba wgl. nic nie robisz i w tym problem ..
Masz wejść tu:
Ustawienia > sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowe > punkty dostępowe
i NAPISAĆ NAM na forum co tam masz.
 
Dzięki za podpowiedzi,net już wrócił ale teraz mam problem z pogoda w Samsungu galaxy mini 2 padla mi nie wiem jak to naprawić.
 
pogoda w Samsungu galaxy mini 2 padla mi
Może opiszesz swój problem bo za dużo się nie dowiedzieliśmy..
 
Po braku neta długo się nic nie aktualizowało no i ja byłem lekko zakręcony nie pomyślałem że brak neta tak uszkodzi pogodę i jej aktualizację po tej awarii Androida próbuje znaleść swoja miesowość ale piszę żę brak połączenia
 
Usuń widget i jeszcze raz zainstaluj. Lub weź wejdź w Android Market czy Google Play, wpisz: "AccuWeather dla Androida". Lub łap link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.accuweather.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hY2N1d2VhdGhlci5hbmRyb2lkIl0.

Myślę że pomogłem :P
 
Właśnie nie mogę go usnąć wcale .
 
Przytrzymaj i przenieś do kosza. Później zainstaluj AccuWeather. Mój kolega miał problem z tym widżetem, ale sobie poradził.
 
Co znaczy, że "nie umiesz go usunąć wcale"?
 
Nie możesz odinstalować? Zignoruj to i tylko widget przesuń do kosza a ten nowy zainstaluj.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top