Hej mam problem z telefonem Samsung Galaxy mini 2 wczoraj mi padł system andrioid jak tylko wszedłem na gg się zawiesił dziwne przedtem było ok ale nic przywróciłem fabryczne ustawienia i ożył ale na dodatek neta nie mogę uruchomić wiem limit się skończył ale zawsze można sobie samemu włączyć ale się nie chce pokazać co robić ?
 
Łączysz się z internetem przez WiFi, GPRS/EDGE ... ?
 
Z jakiej sieci masz telefon? Ewentualnie jak nic nie masz (przywrócenie fabrycznych) to nagraj system jeszcze raz przy pomocy Samsung Kies
 
Napisałeś to tak chaotycznie, że ciężko cokolwiek zrozumieć. Używaj znaków interpunkcyjnych.
A co do telefonu to w jaki sposób "padł Ci system"? Bo wywnioskować można, że po prostu zawiesiło Ci się GG, co przy tym systemie jest normą, a Ty przywróciłeś ustawienia fabryczne. No dobra.
Później przechodzisz nagle do problemu z Internetem, co według mnie wskazuje na to, że problem z padniętym systemem jest już rozwiązany...
Ostatniej części postu nie potrafiłem rozszyfrować. To ze mną coś nie tak?
 
Mam nadzieje że to będzie dobrze napisane.
Jak zwykle pc miałem wyłączony no i wziąłem komórkę by sprawdzić gg no się telefon zawiesił i wyłączył i włączył i pisało : Tryb awaryjny jakiś cudem go zrestartowałem ledwo ledwo ale jakoś zaskoczył ale przez chwilę miałem neta i się już nie pojawił pomyślałem że znowu się limit skończył i próbowałem przyciskiem do wyłączenia telefonu włączyć neta ale nic się nie pokazało wcale i tak do tej pory .
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Dalej trochę trudno to zrozumieć ;P
Wejdź w ustawienia -> sieci zwykłe i bezprzewodowe -> sieci komórkowe. Tam zaznacz "transfer danych". Może się to inaczej nazywać (np "Użyj danych pakietowych")
 
Jak jesteś w T-Mobile to ostatnio im wszystko się zawiesza i czasem pokazuje że np.: Kolega ma wyłączony telefon. A w klawiaturze wpisz *#*#4636#*#* I informacje o telefonie.
I zjedź na sam dół i wybierz w: "Ustaw preferowany typ sieci:" i wybierz WCDMA ONLY.
 
@Up - WCDMA ONLY to jest 3G, jeżeli kolega kamimani7 nie jest w zasięgu 3G to w ogóle nie będzie mieć żadnego zasięgu. Poza tym to można zmienić w tamtym menu co napisałem wcześniej, tylko trzeba wybrać "tryb sieci"
 
"Ustaw preferowany typ sieci:" i wybierz WCDMA ONLY.
I co dalej trzeba coś zarobić ????

Zrobiłem te dwa sposoby i dalej nic neta nie ma
 
Ustawienia > sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowe > punkty dostępowe i napisz co tu masz.
 
"Ustaw preferowany typ sieci:" i wybierz WCDMA ONLY.
I co dalej trzeba coś zarobić ????

Zrobiłem te dwa sposoby i dalej nic neta nie ma
Kliknąć w to. Lub tam gdzie się wybiera sieć zjedź na górę i wybierz WCDMA preferred.
 
Kliknąć w to. Lub tam gdzie się wybiera sieć zjedź na górę i wybierz WCDMA preferred.
Robię to wszystko co napisałeś i dalej nic
 
A w jakiej jesteś sieci?
 
A w jakiej jesteś sieci?

W T-Mobile
A może ja przywróciłem ustawienia fabryczne to wywaliło konfiguracje do neta
 
Ostatnio edytowany:
http://www.t-mobile.pl/konfigurator/web/ Wpisujesz numer, wybierasz Samsung Galaxy Mini, potem internet
 
Ostatnio T-Mobile ma problem i jak pisałem wyłącza niektóre numery a czasem całą sieć.
 
A może ja przywróciłem ustawienia fabryczne to wywaliło konfiguracje do neta
Ustawienia > sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowe > punkty dostępowe i napisz co tu masz.
No napisałem Ci co masz zrobić.
 
No napisałem Ci co masz zrobić.
Bardzo wam dziękuje za to że chcecie mi pomóc,ale robiłem to co mi podpowiadaliście i dalej nic neta nie ma już nie wiem co mam robić
 
wyłącz telefon, wyciągnij sim, włącz, poużywaj chwilę, wyłącz, włóż sim, włącz
 
Jak dalej nic idź do salonu.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top