Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Co sądzicie o samsungu galaxy gio może ktoś widział jakie są wasze opinie ?? Może ktoś wie czy ma ten fon sterowniki 3d bo galaxy i5800 nie ma i bardzo mi to przeszkadza
 
Ostatnio edytowany:
Telefon nie prezentuje nic nadzwyczajnego.

Wyświetlacz 320x480 HVGA TFT-LCD (3,2 cala), 3Mpix, całkiem niezła bateria 1350 mAh i brak połyskowych elementów obudowy (jak np. w SGS).

Myślę, że w tej cenie (699 zł), lepiej pokusić się o zakup Samsung Galaxy Ace.
 
Telefon nie prezentuje nic nadzwyczajnego.

Wyświetlacz 320x480 HVGA TFT-LCD (3,2 cala), 3Mpix, całkiem niezła bateria 1350 mAh i brak połyskowych elementów obudowy (jak np. w SGS).

Myślę, że w tej cenie (699 zł), lepiej pokusić się o zakup Samsung Galaxy Ace.
Oczywiście tylko że zastanawiam się nad kupnem po okazyjnej cenie ale nigdzie nie ma jeszcze recenzji tego fona a w porównaniu do galaxy i5800 jakie jest wasze zdanie ??
 
moje zdanie: odświeżona Spica
hardware jeszcze nie takie złe, pytanie: co szajsung popsuł w sofcie tym razem?
 
Poniżej przedstawiam link do anglojęzycznego porównania Ace i Gio:

Samsung Galaxy Ace S5830 Vs Samsung Galaxy GIO S5660 Review | Mobile Phone Tips and Review

Jeżeli cena zakupu oscyluje w okolicach 500 zł, możesz dokonać zakupu i sam przetestujesz czy telefon spełnia Twoje wymagania.
 
Ja mam telefon i jestem z niego zadowolony, ma takie same funkcje co ace, 800mhz procek i tyle samu ramu. To jest to samo co ace tylko ze mniejszy wyswietlacz i gorszy aparat ale aparat ma dobry i zdj robi calkiem przyzwoite.
 
tez mialem okazje pobawic sie tym telefonem. prezentowal sie dobrze.
mi sie podoba, ladnie wszystko chodzilo i wgl.
 
To młodszy brat Samsunga Ace,ale wg mnie bardzo fajny i multimedialny telefon. Napewno robi lepsze zdjęcia niż Ace,wiec to duży plus na jego korzyść. Miałem okazje to porównać i stąd wiem.
 
Samsung Galaxy Gio

Sam mam Galaxy Gio i jestem z niego zadowolony gry chodzą płynnie i to na androidzie 2.3 aparat 3.2 robi zdjęcia dobrze nie porownóje go innych aparatów jeden minus to brak lampy błyskowej,a tak to bardzo multimedialny smartphon odtwarzanie filmów hd jak we wszystkich formatach robi wielkie zaskoczenie,Ja sam na nim gram w gry hd nova,asphalt 6,5 bruce lee i wszystko smiga jak na telefon za 799zł bardzo dobrze sie spisuje później tylko pobrac aktualizacje do najnowszego androida to moze za pol roku

Ten telefon polecam jak jakże Samsung Galaxy 551 jest zarąbisty też i ma wysuwaną klawiature Qwerty wiec sa godne podziwu a nie jak Galaxy Ace ^^
 
Co do telefonu sam jestem jego uzytkownikiem i jestem zadowolony.
Telefon można kupić za bardzo dobrą cenę i jest w nim wiele.
Za ok.400-600 zł mamy 800mhz i 270ramu a oprócz tego android 2.3
 
Również jestem jego użytkownikiem, jak dla mnie jest to telefon idealny oprucz małych minusów takie jak: brak lampy błyskowej, mało efektów equalizera w odtwarzaczu muzyki, zmiany grafiki w odtwarzaczu. Minusem jest również to że telefon sam odbiera informacje z sieci. Nie wiem jak to wylaczyć i od czasu do czasu zabiera mi pieniadze z konta :/
 
Telefon ten zakupiłem dzisiaj i od razu naprzykrzyło mi się to, że ciężko wkłada się kartę pamięci, ale to raczej mały problem. Jak na razie jestem zadowolony, postaram sie cos dopisać za parę dni kiedy go do końca wypróbuje ;d
 
Telefonik fajny (kumpel ma) lecz czasami narzeka że łatwo się rysuje. Ale jeżeli chodzi o funkcjonalnosc to telefon godny polecenia :)
 
Do normalnego korzystania z telefonu oraz lekkiej modyfikacji jak najbardziej
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top