Samsung Galaxy Core Plus

Przycinanie

  • Lepszy Android ?

    Głosów: 0 0.0%
  • Nie mam pomysłu ? :(

    Głosów: 0 0.0%
  • inne opcje ?

    Głosów: 0 0.0%

  • Ilość głosujących
    0
Mam problem z telefonem (Samsung Galaxy Core Plus), myślę że mi pomożecie i bd z was zadowolony :D Iż gdy szybciej coś chcę coś zrobić telefon się przycina :(Nie mam zasyfionego telefony jakimiś grami czy coś w tym stylu.
Pomożecie ?
 
Może masz w tle uruchomionych kilka aplikacji w tle? W moim przypadku, pomogło przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych (raczej, jeśli nie będziesz mieć innych pomysłów).
 
Ten model miałeś ? :)
 
Tak, nadal go używam. Co do wersji Androida, to muszę Cię zmartwić, jeśli masz wersję 4.2.2, to na tym poprzestaniesz. Core Plus, nie dostał wyższych aktualizacji. Niestety nikt, nie stworzył na niego customowego romu.
Żeby trochę odchudzić telefon, zrobiłem jeszcze roota, i usunąłem niepotrzebne aplikacje startowe.
 
I nie ścina na się jak na początku ? :D wiesz o co chodzi ;)
 
Działa całkiem komfortowo. Poprzednio miałem mocno "zawalony" system, zbędnymi aplikacjami i plikami. Według mnie, czuć różnicę. Co prawda, telefon ma już dwa lata, więc jakieś przycięcia, przy większej ilości odpalonych aplikacji, można mu wybaczyć.
 
Wspomógł byś które usunąć ? :o Nie jestem expertem od tego ;(
 
Mam telefon, z Playa. Usunąłem wszystkie aplikacje sygnowane logiem Playa. W dodatku pozbyłem się innych aplikacji, których bym nie używał np. Audioteka (chyba tak to się nazywało). Zależy czego nie potrzebujesz.
 
Np: Gry Google Play ? / Kiosk Google Play / Książki Google Play itd ?
 
Nie, to są aplikacje od Google. Co prawda możesz się ich pozbyć, ale w przypadku "Gry Google Play", niektóre gry mogą nie chcieć się odpalić. Chodziło mi o aplikacje od sieci, w jakiej kupiłeś telefon.
 
W Menadżer aplikacji to mam usunąć tak ? Czy może jeszcze gdzieś indziej ?
 

Aplikacje możesz również usuwać, przeciągając ikonkę z menu do znaczka Odinstaluj.
Jednak jeśli, nie będziesz mógł usunąć takich aplikacji, będzie wymagane zrobienie roota.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top