Witam! Ostatnio krótko po aktualizacji mojej komórki na początku października moja komórka zaczęła samoistnie się wyłączać. Czy ktoś może udzielić mi informacji, dlaczego tak się dzieje i co można z tym zrobić ? Liczę na waszą pomoc.

P.S.:
Przejrzałem już google, ale niestety nic nie znalazłem, być może Wam się uda.

@EDIT
Komórka odmawia włączenia, widać jedynie napis Sony Ericcson, który wyświetla się zawsze podczas włączania komórki.

Pozdrawiam,
Spawet4
 
Ostatnio edytowany:
Ja mam to samo na Xperii Neo V jak włączam aplikacje np. Facebook'a i telefon automatycznie się sam wyłącza (nie za każdym razem gdy uruchamiam aplikacje, ale często)
 
z neo v tak jest, niektóre modele mają wadliwe elementy. oddaj ją do serwisu.
 
Samoistne wyłączanie telefonu jest spowodowane wgraniem twojej aktualizacji ... Coś zrobiłeś źle lub źle pobrałeś... Źle ustawiłeś lub coś.. Ale błąd na 99% wynika z tego . Podepnij telefonik i wgraj wszystko na nowo... Nie wiem Andorida czy co ty tam masz. :)
 
U mnie na samsungu gti5700 pomogło podpięcie i przeskanowanie antivirem (miałem jakiegoś trojana ściągniętego który wyłączał kom. kiedy włączałem odtwarzacz muzyki)
 
Wiesz co nie wydaje mi się. Ja tak kiedyś miałem i wynikało to tylko z tego że źle wgrałem nowego Androida... Mogłeś zrobić malutki błąd.. Ale tan mały błąd powoduje to że twój telefon nie wykrywa np jakiegoś pliku i się restartuje .... Dużo osób ma ten problem i każdy myśli że to wina np jakieś części w telefonie i idą z tym do serwisu ... A w serwisie co mówią? Wystarczy wgrać na nowo oprogramowanie i tyle ;-)

Mam nadzieje że ci pomogłem
 
Wgraj po prostu najnowszą wersje oprogramowania Android. Jestem przekonany, że ten zabieg pomoże.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top