Rzuć palenie w ciągu godziny

Rzuć palenie w ciągu godziny
Produkcja: Wielka Brytania
Gatunek: Dokumentalny, edukacyjny
Data premiery: DVD (Polska): 26 sierpnia 2O09
Time: 47:28
Size: 156.53 MB
Quality: RMVB




Opis:

Susan Hepburn od 20 lat pomaga ludziom wyjść z nałogu za pomocą hipnozy. Dzięki jej książkom i programom mnóstwo osób w tym kilka światowej sławy gwiazd show biznesu - poradziło sobie z nierozwiązywalnym wcześniej problemem. Ponad 96% pacjentów Susan uznało proponowane przez nią techniki za skuteczne. W ciągu zaledwie jednej godziny dzięki tej unikalnej i efektywnej metodzie możesz rzucić palenie. Bez objawów zespołu abstynencji, głodu nikotynowego, irytacji. Najpierw obejrzyj ten film, później zamknij oczy i poddaj się hipnozie. Wielu pacjentów Susan paliło średnio 40 papierosów dziennie przez 30, 40 a nawet 50 lat... a jednak dzięki tej metodzie udało im się uwolnić od nałogu. Jeżeli chcesz rzucić palenie raz na zawsze, musisz obejrzeć ten program.


Kod:
http://hotfile.com/dl/64981197/b026cd3/Rzu_palenie_w_cigu_godziny.rar.html
Haslo:
Kod:
forum.gsmx.pl
 
Hmmmm Nie wiem jak wam ale mi się bardziej zachciało palić ;// Jestem Ewenementem ;P
 
idzesz na fajke :D :??
 
Można prosić o reupa?
 
działa w ogóle, sprawdzał ktoś?
 
z paleniem jest jak z odchudzaniem wszystko siedzi w głowie
 
Nie tylko w glowie. Znajomy byl ostatnio na odczulaniu tytoniowym (koszt ok 100-150zł). Babka wklada kiepa do jakiejs maszynki, podpina pod czlowieka elektrody, 15 minut pogaduszki i gotowe. Kumpel na sam zapach fajka zwiewa az sie kurzy a na mysl o zapaleniu zbiera mu sie na wymioty. Palil 8 lat po poczce dziennie. Od miesiaca nie mial fajki w ustach (nawet przy alkoholu). Polecam nalogowcom tym bardziej ze koszt nieduzy
 
ja przestałem palić z dnia na dzień
od dawna chciałem to rzucić, i pewnego dnia założyłem się z kolegą że przestane palić (zakład mi się bardzo opłacał) i udało się :)
 
mi pomogło nie pale juz 3 miesiace :)
 
off top... Robi ktoś reup?
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top