Rozszerzenie .txt przy pobieraniu

Witam ! Przy ściąganiu czegokolwiek z chomikuj na moim Desire Z zawsze zmienia mi rozszerzenie na .txt . Nie ważne czy to jest film .mp4 czy może gra .apk i tak po pobraniu telefonem zmienia mi na .txt i nie można przekonwertować lub zmienić poprostu rozszerzenia. Jest jakiś program do pobierania z chomikuj albo jakaś złota rada na to ?
 
Jakiej przeglądarki używasz? Dzieje się tak na każdej? Jakie rozmiary mają te pliki txt?
 
Przy każdej przeglądarce w telefonie się tak dzieje. Aktualnie używam systemowej przeglądarki ale testowałem bardzo dużo Xscope, Doplhin Browser itp. A jeśli chodzi o rozmiar to pozostaje normalny.
 
A Xscope i Dolphin mają swój "menedżer pobierania" czy korzystają z systemowego? Sprawdź Operę mini/mobile, ewentualnie bardzo uciążliwa możliwość - zmiana rozszerzenia pliku. Jeszcze się zastanowię co może być i napiszę.
 
Jeśli ten plik txt waży tyle samo co ta mp3 to w astro albo innym managerze przytrzymujesz na tym pliku palca i zmieniasz jak ściągałeś mp3 to zmieniasz .txt na .mp3
 
No właśnie nie działa to. Pisałem na początku.

Edit:
A jeśli chodzi o tą opere to też miałem i efekt ten sam .
 
Ostatnio edytowany:
Z tego co widzę jesteś kobietą ..
sorki za ot ..
 
O co ci chodzi ? Przecież pisze "Pisałem"
 
Ikonka przy nazwie użytkownika (różowy - kobieta). Zmień w profilu ;)
 
Spoko. Zrobilem . Xd
 
Zmień przeglądarkę
 
Lol ! Człowieku . Mówiłem, że próbowalem już wiele przeglądarek i we wszystkich tak się dzieje.
 
MrLord95 next women :D

Możesz spróbować takiej app Download All Files, nie testowałem ale możesz spróbować jest kilka app tego typu więc przetestuj, może któraś da radę :P Link do marketu:
https://market.android.com/details?id=com.hwkrbbt.downloadall&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5od2tyYmJ0LmRvd25sb2FkYWxsIl0.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
ja mam to samo na swoim telefonie, kiedyś było ok. A teraz zamiast np.gry ściąga mi się plik .txt. Dołączam się do pytania.
 
Testowałem kiedyś i nie działało. Ale chyba znalazłem rozwiązanie. Trzeba zgrać na komputer a na kompie zmienić całkowicie tytuł i rozszerzenie wtedy działa. Dzięki dla wszystkich, którzy próbowali mi pomóc.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top