Receptura na zamulającego Galaxy s?

Cześć...w sumie to z nazwy mozna wywnioskować ze ja tutaj daję jakąś recepture na muły w sgsie ale ja tak naprawde tylko sie o takowe pytam...
Mój problem polega na tym ze mam sgs a on muli od pewnego czasu czyli pojawiają sie lagi, force close co chwila, not responding i dłuuugie black screeny i ciągle te wqrwiające potrójne wibracje(jak ktos ma sgs to wie ocb)...postanowiłem pozbyć sie wszelkich źródeł takiego zachowania czyli usunąłem połowe gier, pare aplikacji i task killery...ale problem ciągle lubi występować...szczególnie w grach są straszne lagi i psują rozrywkę...
I chciałbym wiedziec co mozna zrobić żeby poprawic uzytkowanie/performance sgsa...nie chodzi mi o oc bo za dużo pracy chyba z tym jest...ale o bajer znany jako bugfix
oglądałem ze poprawia to osiągi bo mozna otrzymac wynik w quadrancie ok 2k i ogólnie telefon lepiej pracuje...ale trzeba zrobic roota i tu tez mam problem bo nie wiem jakim sposobem a jest kilka, chciałbym poprostu wiedziec co to dokładnie jest ten lagfix, jak działa, czy jest bezpoeczny i jak najlepiej zrootować mój telefon bo mozliwości kilka a gwarancji nie mam takze sie nie boje za bardzo
a jezeli znacie inne sposoby co by mozna z tym fonem zrobic/ulepszyc to zachęcam do komentowania...bo tak sie trochę czuje jak dziewczyna korzystająca tylko z standardowych możliwości..podczas gdy wokół pełno modyfikacji, Romów, ulepszen i innych bajerów a ja siedze w stocku i sie moze męczę niepotrzebnie...;p;p
pozdro
 
lagfix pomagał jak się miało starsze wersje opro w telefonie
może po prostu zaktualizuj soft w telefonie? chociażby standardowym programem od szajsunga
próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne?
na PW wysłałem ci coś przydatnego...
 
No właśnie za nie długo ma wyjść 2.3 także najpierw tego próbuje a jeszcze przed tym spróbuje factory reset i zobaczę a jak ciągle będę miał problem to spróbuje czegoś w rodzaju 'one click root' a potem lagfix
Rootowanie Samsunga Galaxy S jednym kliknięciem|SmartOS.pl
http://porhinio.blogspot.com/2O10/08/galaxys-jak-dotarem-do-korzenia.html

 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Jak miałem brandowy soft to też mi po jakimś czasie zaczął mulić, po wgraniu odinem FROYO 2.2.1 problem zamulania zniknął. Jak zrobisz roota to możesz się pobawić romami Darkiego-podobno demon szybkości;) Osobiście czekam na 2.3... :)
 
czaje..nom zobaczymy co przyniesie 2.3 & factory reset..a potem sie pomyśli
 
Fakt, ROM Darky's Extreme Edition jest bardzo szybki i stabilny.

Mogę Ci polecić.

Nawiasem mówiąc, nie ma podanej daty wydania 2.3 dla SGS'a, więc można czekać i do maja/czerwca 2011r., jak w przypadku kilku modeli, dla których potwierdzono wydanie 2.3
 
Samsung Galaxy S, HTC Desire Android 2.3 Gingerbread update in March
niemcy na WMC zadeklarowali i jeszcze na twiterze coś było mówione, ja sie spodziewam w marcu na %80 no chyba ze sie okażą ciotami i postawią max uwagi na sgsII a reszte zgnoją...
 
Już jest 2.3.2 :)
 
nowy gingerbread

Niby jest nowy gingerbread na sgs ale to jest wersja beta bo wyciekła juz .Niewiem czy chodzi dobrze bo nie instalowałem ale chyba spróbuje bo mnie tez muli czasami system choc i wiadomo że nowe nie zawsze jest lepsze
 
nom...skoro jest beta to pewnego dnia bedzie pełniak..w dniu wyjścia pełnej wersji zrobie liste wszystkich moich programów i gier i master reset, potem Update i z powrotem większość gier i apps...narazie nie jest az tak zle o duuzo zeczy usunąłem...

troche zaszalałem z tym usuwaniem bo mi wszystkie laski z 'hide files' usunęło...;p;p
 
na samfirmware jest oficjalne 2.3.2
Ja juz mam i ładnie śmiga
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Artemid@ Filmy 6 Odpowiedzi
CNK Rap 0 Odpowiedzi
Top