Recenzja LG G2 + przemyślenia

Witam!. :)
Witajcie jeszcze raz chciałem się z wami podzielić moimi wrażeniami i odczuciami z użytkowania g'dwójki.
OBUDOWA:
Zacznę od tyłu tylnie klapka i od razu naszym oczom ukazują się przyciski tysiące osób zastanawia się dlaczego tak czym LG się kierowało stawiając na to aby stworzyć telefon który ma przyciski funkcyjne z tyłu ładnie są wykończone a sama klapka ładnie błyszczy - kurcze gdyby się jeszcze tak nie palcowała. Klapka tylnia zbiera rysy niestety to nie LG G Flex gdzie po jakimś czasie ryski znikają jak za pomocą czarodziejskiej różdżki sam osobiście nie potrafię sobie tego uświadomić jak ale no nie ważne nie ten telefon jest w temacie. Gdy kupiłem LG od razu zainwestowalem w tzw. Kondom chodzi o te plastikowe elastyczne plecki z rantami nad ekranem chroniąc przed upadkiem a zwał jak zwał nie ważne jak.
EKRAN:
Suche fakty 5,2" IPS TFT 1920x1080 generujacy 442 pixeleperinch pikseli na cal nie ma mowy o mało ostrym ekranie jest święty wystarczająco jasny kolory nie przesterowane naturalne cieszą oko
DZIAŁANIE:
Snapdragon 800 kręcący się do 2,25x4 z 2GB ram pozwala na płynna prace choć android niestety nie ma co się oszukiwać jak ja np. Nic nie pobieram i instaluje to działa okey w porządku fajnie płynnie i szybko a gdy tylko pobieram np. Latarkę czyli 5 MB i ta aplikacja się instaluje a coś robię przeglądam internety to scroll działa jakoś kwadratowo jakby zębatki tam pracujące nie były okrągłe a kwadratowe masakra miałem też kilka raz ze ani odblokować ani wyłączyć reset mu zrobić bo jak jeżeli nie reagował na przycisk power lecz po pewnym czasie wrócił do życia nwm dlaczego tak bo np. Uplauduje zdjęcia czasami po 300 szt. Do chmurki żeby nie zaśmiecać telefonu i nic ani zadyszki nic działa jak powinien też często zastanawiam się dlaczego. Prócz tych przypadków dwóch bodajże wszystko w najlepszym porządku.
ANDROID:
Odniosę się pozwólcie do aktualizacji softu jestem z tego względu bardzo zły na system bo mogło być naprawdę dobrze i irytuje mnie to że xperia słabsza juz dostała aktualizacje do androida 5.0 a ja nie nie mówiąc o tym ze juz Nexusy są dwie generację do przodu z aktualizacjami-szkoda ze LG bliżej z nimi nie współpracuje. Dostrzegam coraz więcej wad w tym telefonie raczej w sofcie choćby to ze jest otwarty nie wiem jedni uważają to za plus ja do tej populacji ludzie nie należę jestem odmiennego zdania choćby dlatego bo mam podłączonego LG do konta bankowego i boję się że jacyś źli hakerzy zbiorą moje fundusze i tak za wiele ich nie ma ale mimo wszystko strach jest. I w takim momencie Windows Phone czy Ios mają przewagę bo wiem czy z aplikacji się nie wyloguje to nic mi nie grozi
BATERIA:
Bateria to różnie bo jeśli prawie w ogóle bym nie korzystał apropos uzyskalem taki wynik teraz nie dawno byłem zajęty pracą żniwami nie było czasu na pogaduszki i smski internet 3g to3 dni na spokojnosci korzystam jak jestem poza miastem no ogólnie to jakbym tak korzystał z 3g rozmowy smsy zwykły dzień to od rana do późnego po południa i trzeba szukać po woli gniazdka.
APARAT:
Aparat jest dobry ładnie łapie ostrość ma jasna przesłone 16 MP z przodu 2 MP przedni nie potrafi złapać ostrości jest dość średni ale da się przeżyć ale nie polecam kobietą co są z desperowane i strzelają dziennie ich setki.
PODSUMOWUJĄC:
LG G2 robi wrażenie ekskluzywnego plastikowego telefonu choć wiem ze teraz taki Oneplus 2 jest o niebo ładniejszy ale to już kwestia gustu. Jestem z niego zadowolony nigdy mnie nie zawiódł gdy nie trzeba było robił to wtedy kiedy nie zależało mi na czasie także było mi wszystko jedno polecam je tym którym nie zależy na super zdjęciach a na naprawdę dobrym wyświetlaczu płynności z dopuszczalnym przywieszeniem się to będzie miał telefon z którego będzie zadowolony i będzie mu się z niego dobrze korzystało.
Polecam i Pozdrawiam Mateusz :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
ziomal123 Nokia 3 Odpowiedzi
V Sony 0 Odpowiedzi
A SONY / Sony Ericsson 1 Odpowiedzi
A Symbian - poradnia i dyskusje 0 Odpowiedzi
A Nokia 0 Odpowiedzi
Top