Raz, dwa, trzy... powracamy do gry!

Jak pewnie zauważyliście, trochę nas tu nie było.. Tak się akurat złożyło, że wyszła dziura w PHP zaraz po tym jak robiłem blasta i ktoś musiał z tego skorzystać.. Łatka została już zainstalowana. Backup trwał długo, bo najpierw trzeba było ściągnąć ponad 40GB plików kopii.. Przedłużyły to również backupy różnicowe. Wrzucanie zacząłem dopiero wczoraj, bo od piątku do soboty nie miałem dostępu do swojego kompa (studia). Jakby było tego mało, okazało się że ostatnie kopie różnicowe na serwerze nie są pełne, dlatego też część grafik została utracona. Większość udało mi się znaleźć na dysku (eeekh.. nie ma to jak szukać pojedynczego gifa na dyskach o łącznym rozmiarze 4,5TB.. ^^), niestety nie mam aktualnej kopii avatarów/sygnatur, dlatego też proszę by każdy, któremu nie wyświetla się teraz avatar (a miał go wcześniej) wrzucił sobie we własnym zakresie nowy ;)
Przez ostatnie dwa dni wrzuciłem większość grafik, jednak znajdzie się pewnie jeszcze coś co przeoczyłem, dlatego też utworzyłem specjalny temat, w którym możecie zgłaszać niedziałajace obrazki/javascripty/style itp.

Pozdrawiam,
CNK!


 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top