Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
bo mi by się przydała jakaś porządna folia... a co do tej taśmy to sam sobie naprawiłem i elegancko chodzi :)
___________________
=====Dodano:=====
a wiesz z skąd można ściągnąć dobrego starcrafta z dźwiękiem??
 
Tu masz Starcrafta: http://forum.gsmx.pl/28656/starcraft-qvga.html
Wersja z dźwiękiem to ta, która ma 46MB (qVGA now 0.14) i wrzucamy ją kopiując folder bezpośrednio na kartę pamięci. Jest opcja z dźwiękiem i bez niego ;)
 
dzięki;)
___________________
=====Dodano:=====
mam pytanie czy da sie zmienic tapetę jak chce odblokować klawiature tą szarą jak się pokazuję da się??
___________________
 
Ostatnio edytowany:
no pewnie, możesz to zrobić na dwa sposoby:
1) Menu Start/Ustawienia/Osobiste/Dzisiaj :arrow: wybierasz pod listą motywów: "Użyj tego obrazka jako tła" i klikasz na "Przeglądaj".

minusy: jak włączysz sobie jakieś dodatkowe elementy to rozjaśnią one/przyciemnią tapetę tak, że będzie to brzydko wyglądać

2) wrzucasz własny motyw, lub jakiś fajny z gsmx z działu Motywy WM QVGA ;)
motyw .tsk wrzucasz następnie do katalogu /Windows/, system sam wykryje nowy motyw - później przechodzisz do wyboru tematu, czyli jak wyżej: Menu Start/Ustawienia/Osobiste/Dzisiaj - i wybierasz motyw, który wrzuciłeś ;]

PS. Twój wcześniejszy post o treści: "dzięki" został skasowany, gdyż był niezgodny z naszym regulaminem - nie lubimy spamu:
http://forum.gsmx.pl/50/regulamin.html
Pkt. 1. d) w działach download nie piszemy postów typu "thx" "dzięki za linki" "dajcie na inny serwer" "wrzućcie PL" itp. oraz nie oceniamy gier pisząc wiadomości typu: "fajna gra", "polecam" etc.
Każda taka wiadomość = warn
W FAQ jest opisane jak możemy oceniać temat i dziękować autorom postów
 
i tak jest szare dalej...
___________________
=====Dodano:=====
jak zrobić zrzut ekranu to pokaże o co mi chodzi..:)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
mam pytanie jak wysłać więcej niż jeden plik przez bt bo jak zaznaczę wszystkie to się nie da...
 
moze mi ktos podac dokladna instrukcje jak sie podlaczyc z kompem? wkladam kabel i instaluje mi sie tel ale potem nic.
 
Zainstaluj ActiveSync (AS) jeśli masz WinXP lub Windows Mobile Device Center (WMDC) jeśli masz WinVistę ;)
 
dobra spróbuje. A mam pytanie bo często jak gram to przychodzi sms. Zeby go zobaczyc musze wylaczyc gre. Jest moze cos takiego jak guzik w se do minimalizowania czy cos innego? I jeszcze jedno czy jest mozliwosc instalowania plikow .exe z telefonu a nie przez komputer?
 
Ostatnio edytowany:
przez pda tylko .cab, exe albo do uruchomienia z pda (dosyć rzadko), albo do instalacji z poziomu PC (najczęściej). Minimalizowanie zależy już od gry. Programy typu AutoMapa mają opcję minimalizowania, w niektórych grach da się to obejść, gdy klikniemy na przycisk ok, start lub jakiś inny z klawiatury funkcyjnej (tej pod ekranem) - jak sie rozwinie Start - klikamy dzisiaj i jest ok, jednak nie zawsze to wychodzi ;D
 
Ma ktos moze jakis dobry emulator javy? bo sciagnalem jbed z dzialu emulatory i nie dziala:/
 
Ostatnio edytowany:
emulatorow od groma jest.proponuje ci wgrac rom 6.5pl autorstwa IRON WOLF'A jest swietny.co do emulatora zainstaluj opere mini 5.0beta2 plik cab ma w sobie emulator.dziala jak ta lala.co do minimalizowania/multitaskingu polecam program showcase i przypisac go pod przycisk(np.notatek glosowych)jak chcesz miec wiekszosc potrzebnych rzeczy to polecam Rom iron wolfa bo jest po polsku,a jak ci nie przeszkadza to jeszcze szybszy i majacy juz niemal wszystko jest rom DV.5 Utak3r'a
 
w SE aby zminimalizować grę nalezy przytrzymać klawisz z tą taką odwróconą strzaleczką, a następnie wybrać opcje minimalizuj.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top