Przenicowany świat

Temat w 'M-Booki' rozpoczęty przez tepig, 12.07.2012.

 1. tepig

  tepig Rób Rzeczy

  Dołączył:
  04.04.2010
  wiadomości:
  3,077
  Otrzymane lajki:
  178
  Przenicowany świat


  [​IMG]

  [​IMG]
  Maksym wciąż posiada duszę dziecka. Nie chce podjąć obowiązków dorosłego życia. Aby ich uniknąć zgłosił się do jednostki Kosmicznego Zwiadu. Tutaj korzystając z najnowszych zdobyczy ziemskiej cywilizacji, może włóczyć się po kosmosie wedle własnej fantazji.
  Niespodziewana kosmiczna katastrofa przerywa jego beztroskie życie. Rozbija się na planecie, gdzie ideały w których się wychował: humanizm, wolność, człowieczeństwo i wiedza, nic nie znaczą. Tu liczy się tylko brutalna siła i poddana technologicznej perfekcji – manipulacja. Wszystko ma inne oblicze. Nawet horyzont planety, zmieniony przez specyficzne właściwości atmosfery. Maksym będzie musiał porzucić beztroski stan Piotrusia Pana, w którym dotychczas żył. Pomogą mu w tym genetyczne zmiany, jakim został poddany gatunek ludzki na Ziemi, niosące za sobą dużą sprawność fizyczną, odporność na urazy i zabójcze toksyny.
  Pomimo swojej początkowej naiwności, stanie twardo do walki w obronie swoich ideałów, broniąc dyskryminowanych pariasów zwanych wyrodkami i pewnej kobiety, która skradła mu serce. Jednak stawanie się mężczyzną nie jest bezbolesne i nigdy nie trwa chwilę. Maksym przekona się o tym podczas ostatniej walki.
  [​IMG]
  Producent: Arkadij i Borys Strugaccy
  Rozmiar: 351 kb
  Rozszerzenie: .jar
  Rozdzielczość: multi  [​IMG]
  Ukryta wiadomość
  Musisz się zarejestrować lub zalogować żeby zobaczyć ukrytą zawartość
   
  Ostatnio edytowany przez moderatora: 20.03.2017

Poleć tę stronę