Witam. Mam problem z zasięgiem... Posiadam od niedawna Sony Xperia Sp, czasami ma takie naloty że nie ma zasięgu, a jak dam reseta to przez jakiś czas jest dobrze, a później to samo... Moje pytanie brzmi : Czy to jest jakiś problem w oprogramowaniu czy wada sprzętu???
 
Wada karty .. Być może dotykałeś tej miedzianej blaszki na karcie lub jest tłusta. Spróbuj ją przeczyścić spirytusem [dezodorant, wgl perfumy też się nadają] i poczekaj aż wyschnie jeśli to nic nie da spróbuj papierem ściernym przeczyścić. Mi pomogło ale i tak musisz zrobić duplikat bo wcześniej czy później padnie całkiem jak moja.

Za szkody nie odpowiadam. Rozwiązanie pomaga za krótką chwile ..
 
Wiesz co przeważnie jest to wina jednej małej lecz drogiej części ... w 90% będzie to uszkodzony procesor ... To on jest odpowiedzialny za zasięg w telefonie ...
 
ale niech najpierw sprobuje to co ja podałem. po zmianie karty nic nie ma takiego.
 
Jeśli to procesor to lipa, ale i tak na gwarancji jest... Ale spróbuje jeszcze tą kartę przeczyścić. Dzięki
 
Ta, od razu procesor... Ja w X8 mam też tak czasami, że zasięg niby powinien być, a nie ma. Albo jest 5 kresek, za chwilę brak i po 1-2 minutach jedna kreska.
Jeżeli jeszcze raz nie będziesz mieć zasięgu, przytrzymaj przycisk blokady, wybierz tryb samolotowy, potrzymaj telefon w nim z minutkę i wyłącz tryb samolotowy
 
Tryb samolotowy nic nie daje, a to jest raczej dokuczliwe... Jak chcę gdzieś zadzwonić to muszę telefon resetowac bo zasięgu mi nie łapie...
 
Ale to jes trochę uciążliwe jak chce zadzwonić i za każdym razem muszę resetować telefon... Nie po to dałem 1300 zł żeby się teraz z takimi rzeczami męczyć... A włączenie samolotowego nic nie daje...
 
Spróbuj włożyć inną kartę SIM (z innej sieci).
 
Kupiłem nową kartę sim, problem nie zniknął... Już nie wiem o co chodzi, wydaje mi się że jakby była uszkodzona karta albo antena to zasięgu wcale by nie było (nigdy)... Więc to raczej nie jest wina tych rzeczy. A androida aktualizowałem więc to też nie to...
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
L Nokia 2 Odpowiedzi
B Symbian os 9.4 (s60v5) 3 Odpowiedzi
A SONY / Sony Ericsson 3 Odpowiedzi
S Telefony "bez systemu" 5 Odpowiedzi
A LG 11 Odpowiedzi
Top