Problem z zainstalowaniem Asphalt 5

Witam instaluje grę tak jak w poradniku i jest wszystko ok,po włączeniu gry normalnie odpala się logo gameloftu i potem komunikat że trzeba pobrać resztę gry czy,co robię nie tak?
 
a czy wrzuciles pliki na karte do odpowiedniego folderu tj. Gameloft/Games ?
 
Nie,w poradniku pisze żeby wrzucić do "other files",bardzo proszę o opisanie jak mam to zrobić bo jestem laikiem na androidzie...
 
Masz tylko plik .apk Do tej gry potrzeba jeszcze dodatkowych plików wrzucanych na kartę pamięci. Mało tego, musisz szukać wersji 480x320 i to jak najwydajniejszej, bo bez tego to nie wiadomo czy odpali
 
Mam plik .apk i folder asphalt5 z innymi plikami to jest wersja v3.4.1 i jest w formacie 320x480,to więc jak mam zrobić żeby chodziło?
 
apk instalujesz a folder asphalt5 wrzucasz do folderu gameloft/games (tam już powinien byc folder asphalt5, usuwasz go i wklejasz ten co masz)
 
Zrobiłem wszystko tak jak napisałeś i przy uruchamianiu wyskakuje komunikat "nie można otworzyć tego filmu",próbowałem także nfs shift i też po załadowaniu wyskakuje błąd,sam już nie wiem co jest nie tak...
 
spróbuj usunąć film albo zmienić go na inny, ten po prostu ma za dużą rozdzielczość
 
Robię wszystko tak jak piszesz i po odpaleniu gry wyskakuje komunikat "nie można odtworzyć tego filmu",próbowałem także z nfs shift i wyskakuje też jakiś błąd,sam już nie wiem co może być nie tak,ustawienia aplikacji mam ustawione na niezaufane źródła...
 
Usuń to intro z plików na SD. To się będzie nazywać intro.mp4 lub coś ala poszukaj w tym folderze asphalt5 na karcie i stąd usuń to :D włączaj aż do skutku. :P
 
Nic z tego jak kasuje te filmiki to wtedy znowu wyskakuje komunikat że trzeba pobierać grę...
 
musisz podmienić na jakiś inny film mp4 i nazwać go intro, wiem, że ja kiedyś miałem taki przerobiony, ale i tak mi gra nie chciała odpalić (nie, to nie był asphalt)
spróbuj wrzucić ten plik: intro.mp4 - 4shared.com - partage et stockage de fichiers en ligne - télécharger a jak nic nie da, to zmień nazwę na "A5_Ultimate_VNFS_2" bez ""
 
A powiedz, ty ściągnąłeś z Android Market czy z tego portalu ? Bo jak z tego to możliwe że program który używasz do konwertowania aplikacji na androida się zepsuł i po_prostu wystarczy re install programu. Ja używam Astro File Manager i tobie też polecam jak tego programu nie masz . :)

 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Gry pobierałem z tej strony,korzystam z Astro
 
Z tym intro są problemy, mówię Ci weź usuń to intro i spróbuj włączyć, intro jest w sd/gameloft/games/asphalt5/ usuń plik intro albo zamień za jakieś inne.
 
Udało mi się jakoś zainstalować ale taka duża roździelczość że nic nie da się zrobić...
 
to sciagnij pod swoj telefon albo pod swoja rozdzielczosc.
 
Gdzie mogę znaleźć pod swój telefon?
 
Wpisz w google gre jaka chcesz np GTA III pod samsunga i5800 nie obiecuje ze bedzie ale moze byc.
 
https://forum.gsmx.pl/50539/asphalt-5-hvga.html to chyba powinno działać, na x8 uruchamia się, ale lagi niemiłosierne

@up nie każ mu szukać GTA III bo choć znajdzie to nie będzie działać. Jak szukasz gier to wpisuj: Nazwa_gry HVGA
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top