:witam:Witam was wszystkich kochani. I zwracam się do was z prośbą pomocy dotyczącego mojego problemu. Otóż zakupiłem sobie smartphona SAMSUNG GALAXY MINI GTS 5570. I chciałem pobrać kilka fajnych gierek. Ale nie znam takich co pójdą mi na tym phonie. Dlatego proszę was o danie listy apk na galaxy mini. Albo podanie linków do apek. Kiedyś czytałem o takim czymś i ktoś przerabiał tu gry z andorid 4.0 na słabsze. Mógłbym prosić o manuganu na SAMSUNGA GALAXY MINI?;/
 
jak wejdziesz do Google Play to nic nie możesz pobrać?
 
Pisze przy grach że System nie spełnia coś tam coś tam wersji urządzenia. CHODZI MI O TAKIE GRY Z WASZYCH LINKÓW nie chce z Google Play tam mi nic nie działa... Np. Jest temat gry na samsung mini to mi dajcie linki pobiorę wrzucę na SD i zainstaluje. KAŻDA KATEGORIA: załóżmy że wejdę w google play : https://forum.gsmx.pl/51509/gry-na-samsung-galaxy-mini.html GOŚCIU NAPISAŁ ŻE TE GRY SĄ NA MINIACZA MOJEGO. ALE W GOOGLE PLAY NIE DA SIE ICH POBRAĆ DAJCIE LINKI Z KĄŚĆ INDZIEJ. Przepraszam jeżeli gdzieś zrobiłem bład ortograficzny :P
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top