Problem z wgrywaniem plików na samsung m3510

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam!
Mam mały problem jeśli chodzi o wgrywanie plików na pamięć telefonu oraz na kartę pamięci. Kiedy wrzucam pliki przez kabel USB wszystko wygląda ok, czyli pliki bezproblemowo przechodzą do wybranego folderu. Jednak kiedy sprawdzam te pliki w telefonie (np. MP3) to nie wszystkie pliki mi się pokazują lub też nie mogę ich w ogóle używać (np. na dzwonek, budzik, nie mogę wysyłać pliku.) Wie ktoś może czym to jest spowodowane? ;/
Dziękuję!
 
Jeśli chcesz ustawić jakiś dźwięk, który jest na karcie pamięci jako budzik wchodzisz w zmienianie melodii budzika, wybierasz dźwięk (jeśli dany dzwonek znajduje się w sekcji dźwięki) lub muzyka (jeśli w muzyce). Bierzesz opcje, więcej i możesz dany dzwonek wstawić ;]


Jeśli miast sprawa ma się do dzwonka to myślę, że jak najedziesz na potrzebny dzwonek, weźmiesz opcje, użyj jako i dzwonek to powinno działać. ;]

Mam nadzieję, że pomogłem ;)
 
lub też nie mogę ich w ogóle używać (np. na dzwonek, budzik, nie mogę wysyłać pliku.) Wie ktoś może czym to jest spowodowane?
Piosenkę trzeba przenieść na pamięć telefonu, aby można było ustawić np. budzik (dzwonek), dzwonek połączenia przychodzącego.

Pozdrawiam.
 
dokładnie przenieś na pamięć telefonu
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top