Witam ten problem już kiedyś był opisywany na tym forum lecz nie został on rozwiązany więc pisze jeszcze raz tym razem w tym dziale. Cały problem polega na tym że w menu głównym przy ikonce Samsung Apps widnieje liczba 3 jak wiadomo chodzi o 3 aktualizację. Gdy wchodzę w Samsung Apps widnieje napis że są dostępne 3 aktualizacje, i tu zaczyna się cały problem bo gdy kliknę w ten napis to pokazują mi się wszystkie zainstalowane programy i programy których już nie mam i przy żadnym z nich nie widnieje opcja aktualizuj. Więc nie wiem które programy nadają się do aktualizacji a które nie, nie będę przecież każdego programu wywalał i instalował od nowa czy tez instalował programów których już nie używam tylko po to żeby mi ta 3 znikła. Może ktoś wie jak rozwiązać mój problem bo ja już nie mam na to pomysłu :(. Z góry dzięki za każdą pomoc.
 
Problem już się pojawiał i zazwyczaj rozwiązywała go aktualizacja oprogramowania.
Spróbuj aktualizacje softa i napisz czy pomogło.
 
ehh niestety nie mogę dokonać aktualizacji oprogramowania gdyż "tej wersji oprogramowania nie można aktualizować" czy jakoś tak :/
 
A jakie oprogramowanie posiadasz ?
 
Wersja oprogramowania

bada 1.0 1005311635LISXXJEG
 
Polecam flash do wersji 1.2 przez MultiLoader :)
 
kiedyś już próbowałem ale wyskakiwał error i telefon nie chciał się włączyć w końcu udało mi się wgrać stary soft ... a jaki byś polecił dokładnie chodzi mi o pełne oznaczenie
 
Polecam oczywiście najnowszy full soft Samsunga o oznaczeniu S850XXJL2.
Bada 1.2, T9 Trace i wiele innych poprawek :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top