Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Hej. Nie potrafię przerzucać gier ściągniętych z tej stronki na swój fon. To Xperia Play.
Gdy miałem stary telefon jeszcze z Javą, bez problemu podłączało się kabel usb do kompa, kabelek łączył się z starym fonem, na kompie w moim komputerze znajdywałem ikonke komórki
klikało się to i do odpowiedniego foldera wsadzało co się chciało. Tak samo próbuje zrobić z Xperią play, ale to coś nie reaguje. Pisało gdzieś coś o jakimś dodatkowym oprogramowaniu do tej czynności, zainstalowałem, i dalej nie działa. Co robić? Z góry dzięki za każdą pomoc! :D
 
Sterowniki są ? Chodź myślę że nie muszą być. Podłączasz fona przez USB powinno w telefonie na status barze pojawić się ikonka wysuwasz tą belkę gdzie jest zasięg , bateria itp. klikasz podłącz przez USB w komputerze powinno się pojawić wyszukiwanie sprzętu i po chwili powinieneś mieć w moim komputerze kartę sd.
 
gdzie znajdę pobrane pliki? przetrząsnąłem wszystkie miejsca w telefonie, każdy folder, całą zakładkęustawienia i nic. nawet w folderze "pobrane" jest pusto. Co teraz?
 
Gra instaluje się w pamięci telefonu. Do niej masz dostęp tylko uruchamiając ją. Pliki dodatkowe na kartę sd gra pobiera do różnych folderów (w zależności od producenta) np Gameloft/Games/ lub Android/Data/ czasem zdarza się Data/Data. Programem, którym z poziomu telefonu możesz zobaczyć zawartość karty pamięci jest np Astro File Manager albo Bluetooth File Transfer. Jak chcesz zobaczyć pliki z poziomu komputera, podłączasz włączony telefon do komputera kablem USB, w telefonie powinno pokazać się co zrobić, wybierasz wtedy przesył plików czy coś podobnego. Jak się nie pokaże, ściągasz na dół belkę (tam gdzie zasięg i bateria) i wybierasz połączenie USB
 
chodzi o to że gdzieś się zgubiła ikonka uruchamiająca grę. Chyba, że robię coś nie tak.
Jeśli dobrze wszystko rozumiem to działa tak:
1. np. z tej stronki pobieram określone gry
2. rozpakowuję je
3. wsyzstko co zostaje rozpakowane wrzucam przez kabel usb to fona
4. znajduję tę grę w fonei i gram

PS zapewne niektórzy dziwią się czemu jestem w tym trochę nieogarnięty.. no ale cóż... to mój pierwszy telefon z androidem. :)
 
No nie do końca tak.
https://forum.gsmx.pl/47921/jak-zainstalowac-gry-na-androidzie-poradnik.html tu masz opisane jak to zrobić
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top