Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam. :)
Jeśli trafiłem w zły dział to proszę o przeniesienia tematu.
Otóż jestem nowym użytkownikiem forum i androida i mam problem z grą GTA 3 wersja 1.3 na Xperia NEO V. Otóż Szukałem informacji na temat tego jaką wersję plików do gry ściągnać i doszukałem się tego, że mój smartfon stoi na snapdragonie z adreno. Ale znalazłem do ściągnięcia osobno pliki na Adreno i inny link z plikami na Xperia NEO (bez V) więc pobrałem te na Xperię NEO i gry uruchomić nie mogę.
Postępuję zgodnie z instrukcją, czyli:
-odpalam grę
-akceptuję EULA
-minimalizuję grę i przechodzę na pasek otwartych aplikacji
-próbóję powrócić do otwartej gry
i w tym momencie gra się całkowicie wyłącza. :(

Proszę o pomoc.
 
Przy minimalizacji i na innych telefonach się wyłącza. Nie minimalizuj, nie daj się ekranowi wygasić i będzie działać
 
Tylko, że jak nie zminimalizuje to nie odpalę jej spowrotem. A bez minimalizacji chce ściagać pliki, ale w każdym razie to i tak nie jest rozwiązanie. Poradziłem już sobie z problemem. Otóż zauważyłem, że przy próbie odpalania tworzył się folder kolejny z nazwą taką samą jak normalne pliki na sd com.rockstar.gta3 czy coś takiego ale z dopiskiem "ger" na końcu nazwy. Przeniosłem więc pliki z folderu z plikami sd do tego folderu i poszło :). Dodam tylko tyle, że ściagałem apk i sd pliki z tych samych linków, z 1 strony. Po tym procesie wystarczyło zmienić język na eng i śmiga aż miło :)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top