Problem z grami na Wildfire S

• Thread starter domros09270
  • Data rozpoczęcia
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
D

domros09270

Świeżak
Mam problem z grami na HTC Wildfire S. Opiszę go na przykładzie jednejz gier a mianowicie Modern Combat 3 Fallen Nations. Zainstalowałem plik .apk gry i na kartę SD wrzuciłem paczkę plików które były w grze wrzuciłem je gameloft/games. Gra natomiast nadal mówi mi że muszę pobrać z netu te pliki choć ja je mam na karcie. Co z tym zrobić?

Dalej jest to samo powiadamia mnie o pobraniu plików z internetu.

Ostatnio edytowany:
S

SkyLineSeba

Doświadczony
Elitarny
Instalujesz .apk
Włączasz gdy gra chce pobierać wyłączasz.
Wchodzisz w gameloft/games i wrzucasz pliki
Odpalasz grę.

Lajki: domros09270
N

nodi32

Dobrze znany
Elitarny
Vip
Z tym nie ma reguły :D próbuj różnie. Odinstaluj app wrzuć pliki na sd, zainstaluj uruchom u mnie tak działało z kilkoma app, to musisz próbować za którymś razem na pewno się uda :D

Sent from my GT540 using Tapatalk

D

domros09270

Świeżak
Nic nie dało. Zassałem nfs Shifta . Jest ekran z logiem EA i czarny ekran i wyłącza się wszystko.

N

nodi32

Dobrze znany
Elitarny
Vip
Jaką wersję zassałeś?? :D bo są dwie. Jedna zajmuje ok 30mb a druga 1mb i 100mb danych na sd :D ja mam tą drugą i działa, aczkolwiek nie wiem czy pobierałem z tego forum, ale polecam Ci tą wersję bo szkoda tela zapychać. Jak poszukasz w google to na pewno znajdziesz. Pliki wrzucasz do /android/data/ i tu pliczki. Ew pobierz same pliki na sd i wrzuć do tego folderu, może masz tą wersje zainstalowaną.

Jokero33

Jokero33

Forumowicz
Elitarny
Jeśli chodzi o Nfs Shift to na Htc działa wersja 1.04 . A o te pliczki SD to możesz spróbować na offline na trybie samolotowym. Mi to pomogło przy Real Racing 2

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
U mnie na X8 na 2.3.5 zadziałała wersja 1.06 albo 1.062

D

domros09270

Świeżak
a mam pytanko taki folder "com.ideaworks3d.nfsshift" gdzie wrzucic na sD
??

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
karta pamięci /Android/data

Jakby nie zadziałało ci, to mam na komputerze pliki do wersji 1.062, wrzucę bez muzyki, bo to 31mb, czyli z 50 minut wrzucania :P Z tego co uruchamiałem tego nfs, to pokazuje komunikat, że jest aktualizacja, ale bez też działa

D

domros09270

Świeżak
Jak możesz wrzuć apk i pliki . Dzięki :D
bo wersja 1.4 czy 1.04 nie działa wrzuciłem ten folder do android/data i dalej ekran ea czarny i off.

Ostatnio edytowany:
irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Co ma piernik do wiatraka? To, że jedna wersja nie działa, to nie znaczy, że trzeba formatować telefon (wgl jak to zrobić, sformatować można dysk, a w telefonie factory reset albo granie softa od nowa)
@domros09270 - już 1/3 wrzucona, za około 1h będzie link :P

Jokero33

Jokero33

Forumowicz
Elitarny
Niestety ale wildfire s ma rozdzielczość 320x480, nie ma wspomagania 3d i ma troche za słabe bebechy. Jedyne co ci pozostało to root, setcpu i chainfire. Możesz jeszcze sprawdzić wersje na xperie x10 mini pro.

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Wildfire s wcale nie taki słaby. Procesor MSM7227 i Ardeno 200 jak w Xperii X8, a na X8 działa i to nawet płynnie (czasem wywala tylko brak pamięci, ale x8 ma 176mb, a wf s ma 512mb, więc nie braknie). 3d nie wspomagał zwykły wildfire.

http://www.wupload.com/file/2661050157/gsmx_co_enefes.rar - apk i folder, który wrzucić do android/data/ na karcie, hasło: gsmx.co
http://www.4shared.com/rar/x-UACr_o/muza_shift_gsmxco.html - muzyka, wrzucić do folderu android/data/com.ideaworks3d.nfsshift_na_wf/files (folder z grą)

Ostatnio edytowany:
N

nodi32

Dobrze znany
Elitarny
Vip
MrLord95- kobietoo :D Takich rad to nie udzielaj bo są bez sensu, Najpierw się zastanów a później pisz :P I zmień sobie płeć w ustawieniach konta bo masz ustawione kobieta xD

Ostatnio edytowany przez moderatora:
Jokero33

Jokero33

Forumowicz
Elitarny
Ale ja wyczytałem na innych forach, że na wildfire s nie pójdą gry z gameloftu czy Ea.

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Normalne oryginalne nie. Bo to wszystko jest robione dla high-endów - wyświetlacz 480x800 i procesor armv7. Dla low-endów są przerobione gry. Większość z dopiskiem HVGA i QVGA powinno działać na x8, gt540, ace, gio, wf s.

D

domros09270

Świeżak
Zaraz sprawdzę i dam edita czy działa

@edit
Działa. Czy mogę prosić jakieś 3d strzelanki i bijatyki .

Ostatnio edytowany:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.