Problem z grami na Wildfire S

• Thread starter domros09270
  • Data rozpocz臋cia
Status
Temat zamkni臋ty, nie mo偶na pisa膰 w nim odpowiedzi.
D

domros09270

艢wie偶ak
Mam problem z grami na HTC Wildfire S. Opisz臋 go na przyk艂adzie jednejz gier a mianowicie Modern Combat 3 Fallen Nations. Zainstalowa艂em plik .apk gry i na kart臋 SD wrzuci艂em paczk臋 plik贸w kt贸re by艂y w grze wrzuci艂em je gameloft/games. Gra natomiast nadal m贸wi mi 偶e musz臋 pobra膰 z netu te pliki cho膰 ja je mam na karcie. Co z tym zrobi膰?

Dalej jest to samo powiadamia mnie o pobraniu plik贸w z internetu.

Ostatnio edytowany:
S

SkyLineSeba

Do艣wiadczony
Elitarny
Instalujesz .apk
W艂膮czasz gdy gra chce pobiera膰 wy艂膮czasz.
Wchodzisz w gameloft/games i wrzucasz pliki
Odpalasz gr臋.

Lajki: domros09270
N

nodi32

Dobrze znany
Elitarny
Vip
Z tym nie ma regu艂y :D pr贸buj r贸偶nie. Odinstaluj app wrzu膰 pliki na sd, zainstaluj uruchom u mnie tak dzia艂a艂o z kilkoma app, to musisz pr贸bowa膰 za kt贸rym艣 razem na pewno si臋 uda :D

Sent from my GT540 using Tapatalk

D

domros09270

艢wie偶ak
Nic nie da艂o. Zassa艂em nfs Shifta . Jest ekran z logiem EA i czarny ekran i wy艂膮cza si臋 wszystko.

N

nodi32

Dobrze znany
Elitarny
Vip
Jak膮 wersj臋 zassa艂e艣?? :D bo s膮 dwie. Jedna zajmuje ok 30mb a druga 1mb i 100mb danych na sd :D ja mam t膮 drug膮 i dzia艂a, aczkolwiek nie wiem czy pobiera艂em z tego forum, ale polecam Ci t膮 wersj臋 bo szkoda tela zapycha膰. Jak poszukasz w google to na pewno znajdziesz. Pliki wrzucasz do /android/data/ i tu pliczki. Ew pobierz same pliki na sd i wrzu膰 do tego folderu, mo偶e masz t膮 wersje zainstalowan膮.

Jokero33

Jokero33

Forumowicz
Elitarny
Je艣li chodzi o Nfs Shift to na Htc dzia艂a wersja 1.04 . A o te pliczki SD to mo偶esz spr贸bowa膰 na offline na trybie samolotowym. Mi to pomog艂o przy Real Racing 2

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
U mnie na X8 na 2.3.5 zadzia艂a艂a wersja 1.06 albo 1.062

D

domros09270

艢wie偶ak
a mam pytanko taki folder "com.ideaworks3d.nfsshift" gdzie wrzucic na sD
??

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
karta pami臋ci /Android/data

Jakby nie zadzia艂a艂o ci, to mam na komputerze pliki do wersji 1.062, wrzuc臋 bez muzyki, bo to 31mb, czyli z 50 minut wrzucania :P Z tego co uruchamia艂em tego nfs, to pokazuje komunikat, 偶e jest aktualizacja, ale bez te偶 dzia艂a

D

domros09270

艢wie偶ak
Jak mo偶esz wrzu膰 apk i pliki . Dzi臋ki :D
bo wersja 1.4 czy 1.04 nie dzia艂a wrzuci艂em ten folder do android/data i dalej ekran ea czarny i off.

Ostatnio edytowany:
irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Co ma piernik do wiatraka? To, 偶e jedna wersja nie dzia艂a, to nie znaczy, 偶e trzeba formatowa膰 telefon (wgl jak to zrobi膰, sformatowa膰 mo偶na dysk, a w telefonie factory reset albo granie softa od nowa)
@domros09270 - ju偶 1/3 wrzucona, za oko艂o 1h b臋dzie link :P

Jokero33

Jokero33

Forumowicz
Elitarny
Niestety ale wildfire s ma rozdzielczo艣膰 320x480, nie ma wspomagania 3d i ma troche za s艂abe bebechy. Jedyne co ci pozosta艂o to root, setcpu i chainfire. Mo偶esz jeszcze sprawdzi膰 wersje na xperie x10 mini pro.

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Wildfire s wcale nie taki s艂aby. Procesor MSM7227 i Ardeno 200 jak w Xperii X8, a na X8 dzia艂a i to nawet p艂ynnie (czasem wywala tylko brak pami臋ci, ale x8 ma 176mb, a wf s ma 512mb, wi臋c nie braknie). 3d nie wspomaga艂 zwyk艂y wildfire.

http://www.wupload.com/file/2661050157/gsmx_co_enefes.rar - apk i folder, kt贸ry wrzuci膰 do android/data/ na karcie, has艂o: gsmx.co
http://www.4shared.com/rar/x-UACr_o/muza_shift_gsmxco.html - muzyka, wrzuci膰 do folderu android/data/com.ideaworks3d.nfsshift_na_wf/files (folder z gr膮)

Ostatnio edytowany:
N

nodi32

Dobrze znany
Elitarny
Vip
MrLord95- kobietoo :D Takich rad to nie udzielaj bo s膮 bez sensu, Najpierw si臋 zastan贸w a p贸藕niej pisz :P I zmie艅 sobie p艂e膰 w ustawieniach konta bo masz ustawione kobieta xD

Ostatnio edytowany przez moderatora:
Jokero33

Jokero33

Forumowicz
Elitarny
Ale ja wyczyta艂em na innych forach, 偶e na wildfire s nie p贸jd膮 gry z gameloftu czy Ea.

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Normalne oryginalne nie. Bo to wszystko jest robione dla high-end贸w - wy艣wietlacz 480x800 i procesor armv7. Dla low-end贸w s膮 przerobione gry. Wi臋kszo艣膰 z dopiskiem HVGA i QVGA powinno dzia艂a膰 na x8, gt540, ace, gio, wf s.

D

domros09270

艢wie偶ak
Zaraz sprawdz臋 i dam edita czy dzia艂a

@edit
Dzia艂a. Czy mog臋 prosi膰 jakie艣 3d strzelanki i bijatyki .

Ostatnio edytowany:
Status
Temat zamkni臋ty, nie mo偶na pisa膰 w nim odpowiedzi.