Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
cześć, mam taki problem że pewna osoba nie może się do mnie dodzwonić. zawsze ma że jestem poza zasięgiem albo mam wyłączony telefon. nie mam jej w ignorowanych kontaktach ani nic tego typu. wszyscy normalnie mogą się dodzwonić tylko nie ona. ktoś wie na czym polega problem? dzieje się tak od kiedy zmieniłem telefon.
 
Smsy normalnie dochodzą od tej osoby? Ja w tej sytuacji zrobiłbym tak - albo zamienił karty sim (twoją do tamtego tela a z tamtego do twojego) i spróbował zadzwonić najpierw w jedną stronę a potem w drugą, albo jak to nie możliwe, sam bym swój telefon zmienił na jakiś inny i poprosiłbym tą osobę by zadzwoniła z zastrzeżonego a następnie zmienił spowrotem i ponownie zastrzeżone połączenie. To pomogłoby dokładniej zlokalizować przyczynę.
 
może ustawiłeś ignorowanie kontaktu?, usuń go z listy dodaj ponownie, może też jakiś problem jest jak 2 razy masz zapisaną osobę,

^^, przeczytałem temat haha i 2 post ale razcej nie jest możliwym to, żeby nie mogła tylko 1 osoba się dodzwonić...
 
Ostatnio edytowany:
może ustawiłeś ignorowanie kontaktu?, usuń go z listy dodaj ponownie, może też jakiś problem jest jak 2 razy masz zapisaną osobę,
:omg: Baikal, czytaj ze zrozumieniem...

:arrow:
cześć, mam taki problem że pewna osoba nie może się do mnie dodzwonić. zawsze ma że jestem poza zasięgiem albo mam wyłączony telefon. nie mam jej w ignorowanych kontaktach ani nic tego typu. wszyscy normalnie mogą się dodzwonić tylko nie ona. ktoś wie na czym polega problem? dzieje się tak od kiedy zmieniłem telefon.
Zależy od wyniku jak sprawdzisz tak jak napisałem wcześniej, ale jeśli wina będzie po Twojej stronie to możliwe że będziesz musiał nowego andka wgrać...
 
Ostatnio edytowany:
Może też coś być zablokowane w systemie u operatora
 
A spróbowałeś włożyć kartę SIM do innego telefonu?
 
zrobiłem z dzwonieniem z zastrzeżonego i z usunięciem i dodaniem kontaktu. pomogło :) dzięki za pomoc
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Top