problem z dodzownienem si─Ö

• Thread starter Buczyn
  • Data rozpocz─Öcia
Status
Temat zamkni─Öty, nie mo┼╝na pisa─ç w nim odpowiedzi.
B

Buczyn

Forumowicz
Elitarny
cze┼Ť─ç, mam taki problem ┼╝e pewna osoba nie mo┼╝e si─Ö do mnie dodzwoni─ç. zawsze ma ┼╝e jestem poza zasi─Ögiem albo mam wy┼é─ůczony telefon. nie mam jej w ignorowanych kontaktach ani nic tego typu. wszyscy normalnie mog─ů si─Ö dodzwoni─ç tylko nie ona. kto┼Ť wie na czym polega problem? dzieje si─Ö tak od kiedy zmieni┼éem telefon.

Paw595el

Paw595el

Dobrze znany
Elitarny
Vip
Smsy normalnie dochodz─ů od tej osoby? Ja w tej sytuacji zrobi┼ébym tak - albo zamieni┼é karty sim (twoj─ů do tamtego tela a z tamtego do twojego) i spr├│bowa┼é zadzwoni─ç najpierw w jedn─ů stron─Ö a potem w drug─ů, albo jak to nie mo┼╝liwe, sam bym sw├│j telefon zmieni┼é na jaki┼Ť inny i poprosi┼ébym t─ů osob─Ö by zadzwoni┼éa z zastrze┼╝onego a nast─Öpnie zmieni┼é spowrotem i ponownie zastrze┼╝one po┼é─ůczenie. To pomog┼éoby dok┼éadniej zlokalizowa─ç przyczyn─Ö.

Lajki: Buczyn
Baikal

Baikal

Dobrze znany
Elitarny
mo┼╝e ustawi┼ée┼Ť ignorowanie kontaktu?, usu┼ä go z listy dodaj ponownie, mo┼╝e te┼╝ jaki┼Ť problem jest jak 2 razy masz zapisan─ů osob─Ö,

^^, przeczytałem temat haha i 2 post ale razcej nie jest możliwym to, żeby nie mogła tylko 1 osoba się dodzwonić...

Ostatnio edytowany:
Lajki: Buczyn
Paw595el

Paw595el

Dobrze znany
Elitarny
Vip
mo┼╝e ustawi┼ée┼Ť ignorowanie kontaktu?, usu┼ä go z listy dodaj ponownie, mo┼╝e te┼╝ jaki┼Ť problem jest jak 2 razy masz zapisan─ů osob─Ö,
:omg: Baikal, czytaj ze zrozumieniem...

:arrow:
cze┼Ť─ç, mam taki problem ┼╝e pewna osoba nie mo┼╝e si─Ö do mnie dodzwoni─ç. zawsze ma ┼╝e jestem poza zasi─Ögiem albo mam wy┼é─ůczony telefon. nie mam jej w ignorowanych kontaktach ani nic tego typu. wszyscy normalnie mog─ů si─Ö dodzwoni─ç tylko nie ona. kto┼Ť wie na czym polega problem? dzieje si─Ö tak od kiedy zmieni┼éem telefon.
Zale┼╝y od wyniku jak sprawdzisz tak jak napisa┼éem wcze┼Ťniej, ale je┼Ťli wina b─Ödzie po Twojej stronie to mo┼╝liwe ┼╝e b─Ödziesz musia┼é nowego andka wgra─ç...

Ostatnio edytowany:
irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Mo┼╝e te┼╝ co┼Ť by─ç zablokowane w systemie u operatora

B

beny473

Świeżak
A spr├│bowa┼ée┼Ť w┼éo┼╝y─ç kart─Ö SIM do innego telefonu?

B

Buczyn

Forumowicz
Elitarny
zrobiłem z dzwonieniem z zastrzeżonego i z usunięciem i dodaniem kontaktu. pomogło :) dzięki za pomoc

Status
Temat zamkni─Öty, nie mo┼╝na pisa─ç w nim odpowiedzi.

Ostatnie posty