Problem Xperia J

Witam, od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem Sony Xperia J. Wszystko było by pięknie gdyby nie aplikacje. Otóż - mam zainstalowane np. Angry Birds, Skype, Fish Life i Skoki narciarskie 2O12, problem w tym że gdy chcę z nich korzystać, muszę wyłączyć i włączyć telefon dopiero mogę tylko RAZ korzystać z aplikacji, jeśli wyjdę z niej i chcę od nowa np. skorzystać ze skype czy zagrać w angry wyświetla się komunikat - aplikacja zatrzymana. Nie wiem o co chodzi. Są w pamięci wewnętrznej więc nie powinny robić problemów. Gdyby to było na karcie SD winił bym pewnie kartę i ją zmienił, ale pamięci wewnętrznej nie zmienię.. Proszę o pomoc, nie mogę znaleźć nigdzie podobnego przypadku.

Pozdrawiam Swerve69
 
U mnie też się tak działo podobnie w S3 pomogło wipe.
 
Tzn co muszę zrobić ?

Temat do zamknięcia. Dałem już radę.
 
Ostatnio edytowany:
Jednak cały czas to samo ;/ aplikacje w pamięci telefonu są w porządku, za to w pamięci wewnętrznej przestają działać ;/
 
Instalowałeś może Xposed albo gravitybox albo wanam xposed ? To takie modyfikacje które zmieniają wygląd androida nie mieszając w plikach.
 
A popatrz sobie ile masz wolnego miejsca w pamięci wewnętrznej. Jeśli mało to może to być kwestia tego, że android Ci blokuje aplikacje (które są grube lub które grubo miejsca potrzebują do pracy) bo nie ma wystarczająco dużo miejsca na swoją pracę i ruch. Proponuje przenieść blokowane aplikacje na kartę pamięci :)
 
Pamięci mam dużo ;/ nie ogarniam już tego telefonu ;/
 
Jeśli nie zależy Ci na kontaktach aplikacjach to możesz przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. menu > ustawienia > tu nie wiem ale zobacz prywatność > przywróć telefon do ustawień fabrycznych.

TELEFON PO TEJ CZYNNOŚCI JEST CZYSTY JAK BY BYŁ WYJĘTY Z PUDEŁKA BRAK JAKICHKOLWIEK KONTAKTÓW, SMS. ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Możesz zrootować telefon pobrać titanum backup patched i zrobić kopię zapasową wszystkiego którą można przywrócić. Tracisz gwarancję (odwracalnie).
 
Ostatnio edytowany:
Hmm, próbowałem tak - Podłączyłem telefon do kompa, wziąłem aktualizuj oprogramowanie (że było najnowsze to wziąłem opcję napraw) po tej naprawie w dalszym ciągu tak się dzieje.
 
No to nie to samo co ja podałem .. Jeszcze podaj listę zainstalowanych aplikacji. menu > ustawienia > aplikacje albo menedż. aplikacji > pobrane lub zainstalowane.. A żeby ułatwić Ci życie porób foty: musisz jednocześnie nacisnąc i przytrzymać przycisk wyłączenia telefonu/blokady + przycisk od ściszania zdjęcia zapisują się w galerii i wrzucasz na jakiś hosting forum poleca tinypic.com albo tinypic.pl .
 
Zaniosę go na gwarnację bo tel ma ze 2 miesiące może lekko ponad ;/ bez picu żeby takie rzeczy się działy ;/
 
Kiedyś w HTC też mi się tak robiło, ale po prostu usunęłam wszystkie aplikacje i zainstalowałam od nowa - pomogło.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top