Poweramp - problem

• Thread starter Barto789
  • Data rozpocz臋cia
B

Barto789

Turysta
Witam, jestem posiadaczem telefonu Samsung Galaxy Gio i zainstalowa艂em ostatnio aplikacje Poweramp. Pobiera艂em ze starego konta google play, pe艂n膮 wersje aplikacji. (Wczesniej posiada艂em Xperie Arc S i wykupilem t膮 appke, ale telefon si臋 zepsu艂 i wiadomo co dalej). No i wszystko fajnie, pi臋knie, Poweramp jest zainstalowany, ale... pierwsze co widze po odpaleniu to wyszukiwanie track贸w (mam do艣膰 spor膮 karte pamieci - 32gb), ale trwa to do艣膰 d艂ugo (na wbudowanym playerze przeskanowanie calej karty trwalo 20-40 sekund). Po pol godziny stracilem cierpliwosc, zresetowalem telefon, nic, odinstalowalem aplikacje i zainstalowalem ponownie, okej znowu si臋 skanuje. Ok wyszed艂em na dw贸r i zostawilem telefon w domu, po 2h wracam, przeskanowane! Dobrze, wszystko fajnie, ale po chwili znowu pojawiaja sie strzaleczki (ze trwa skanowanie), no trudno, ale da sie odtwarza膰. Na pocz膮tku pierwsze dwa kawa艂ki - wszystko w porz膮dku, ale co kawa艂ek to wi臋kszy lag. Aktualnie, gdy slucham tracku pierwszego i w 1:20 klikam, aby prze艂膮czy膰 na drugi track, zmienia si臋 dopiero w oko艂o 1:50-2:10. Po prostu a偶 minutowy lag w prze艂膮czaniu kawa艂k贸w. Tak samo z stopowaniem i odtwarzaniem ponownym. A aktualnie juz w ogole piosenka nie chce si臋 w艂膮czy膰. O co chodzi? Podpowie kto艣? Podjara艂em si臋 ju偶 bardzo, bo to m贸j ulubiony player, maj膮c Arc S wr臋cz uzale偶ni艂em si臋 od niego :/ . I przepraszam, 偶e tak chaotycznie pisze, ale po prostu jestem fatalny w przekszta艂caniu my艣li na tekst hahahah.

Adam256b

Adam256b

Dobrze znany
Ekspert
Jaka to jest dok艂adnie karta, jakiej klasy? Je偶eli masz jak膮艣 inn膮 kart臋 to w艂贸偶 i sprawd藕 jak dzia艂a wtedy Poweramp. W sumie to Gio jest s艂abszym telefonem od Arc S dlatego te偶 mo偶e mie膰 problemy z t膮 aplikacj膮 przy tak du偶ej karcie.

Ostatnie posty