Pomocy! Toyota Yaris vs Hyundai i10

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Hey.
Mam 13 lat, lecz moi rodzice chcą kupić drugie autko. Mamy Daewoo Lanosa rok 2000, potrzebujemy niewielkiego samochodu przede wszystkim do pracy, ale żeby nam nie stanął w czasie wyjazdu nad morze ;)
Szukałam informacji o autach w Internecie, ale kompletnie brakuje mi doświadczenia w sprawach motoryzacji, więc proszę Was o pomoc.

Myślałam nad Toyotą Yaris i Hyundaiem I10. Ważne, by cena nowego pojazdu nie przekraczała 40 000 zł.

Jeśli znacie jakieś inne fajne samochody, proszę podpowiedzcie coś! Rodzice zastanawiali się jeszcze nad Kią Picanto ale według mnie jest brzydka ;/

Ważne:
*centralny zamek
*klimatyzacja
 
czytajcie ze zrozumieniem...
Ważne, by cena nowego pojazdu nie przekraczała 40 000 zł.
diesele smrodzą :P

Toyota Yaris jest całkiem w porządku, nowe modele mają trochę dłuższy przód i ładniejsze światła, łatwo się prowadzi, ma krótki promień skrętu, łatwo się parkuje, skrzynia biegów ma jakąś sprężyne, która na luzie zawsze ustawia bieg na środku, biegi zmienia się lekko, ma elektryczne sterowanie lusterkami itp. ;)
 
Ceny podanych przezemnie aut nie przekraczają 40000zł ;) ceny tiku92 też nie tylko jedno ale to o 900zł
 
nie rozumiesz, co to znaczy nowy? nowy to jest nowy, a nie z przebiegiem 170 000 km, jak Volvo do którego podałeś link :lol3:
 
Ale jej może nie chodziło o to że auto ma być nowe czyli np: z 2O09 roku tylko nowe dla nich jako dopiero co zakupione...
 
No właśnie, nowe z salonu ;]
W grę najbardziej wchodzi aktualnie Chevrolet Aveo.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
J Jaką nawigację wybrać? 0 Odpowiedzi
R Symbian - poradnia i dyskusje 0 Odpowiedzi
S HTC 1 Odpowiedzi
B Luźne rozmowy 6 Odpowiedzi
M Jaki telefon wybrać? 6 Odpowiedzi
Top