Pomoc w doborze telefonu

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam.
Mam Samsunga i8320 H1 z systemem limo.
Chce kupic telefon z super amoled (lub innym zblizonym jakosciowo) i androidem , wyswietlacz okolo 4 cale , niezadrogi.
jaki polecacie????
 
Telefon 4 cale , Android i Super AMOLED ? Zapomnij o niedrogim sprzęcie ;). Samsung Galaxy S posiada Super AMOLEDA , wyświetlacz 4 cale i wkrótce oficjalnego Androida 2.3. Kosztuję on jednak najtaniej ok 1300 zł.
 
Ostatnio edytowany:
szukaj ZTE Blade z AMOLEDem
co do twoich wymagań, najtańszy kosztuje 900-1300zł (SGS)
 
albo htc desire (wyświetlacz 3,7" AMOLED/SLED - zależy na jaki trafisz), android 2.2, 2.3 też bd działał - kolega ma
 
Moze se x10? Jak dla mnie ciekawy tel.
 
x10 jest bez amoleda, do tego android 2.1 i nie zanosi się na upd.
 
Z własnej strony podsunę sugestię - Samsung Wave II S8530.

Wyświetlacz 3,7 cala, BadaOS, Super AMOLed - nowy w cenie ok. 750 - 850 zł.
 
Wave II ma SLCD a nie Amoled'a ;) ale propozycje ciekawa
 
No to może samsung s8500 wave podobno jest znacznie lepszy od wave 2
 
chyba jedynie tym wyświetlaczem... reszta to to samo
 
No właśnie posiada ekran Amoled który jest nieporównywalnie lepszy od slcd i kręci dużo lepsze filmy.
 
Jestem zainteresowany s8500 i prosilbym o jakies konkretne forum o tym telefonie (nie mowie ze te jest zle ale nie ma zbyt wiele o tym telefonie)
 
Chcesz jakichś informacji o tym telefonie? Pytaj ; ) ! Nie będę pisać od nowa, więc przytoczę moją wypowiedź z innego tematu o Samsungu Wave...

Ma najlepszy (najwyraźniejszy) i bardzo czuły (pojemnościowy - multi-touch) ekran ze wszystkich telefonów - Super AMOLED. Jego rozdzielczość to 480x800px. Niestety jest nieco mały - ma 3,3 cala, ale nie przeszkadza to przy jego obsłudze (muszę dodać, że mam małe palce, więc to również wpłynęło na moją opinię). Posiada bardzo wydajny układ graficzny, procesor 1Ghz, 512Mb RAM'u. Bez problemu radzi sobie z każdą grą i ma świetną przeglądarkę internetową - Dolphin Browser. Jeśli chodzi o multi-tasking - telefon świetnie sobie radzi. Testowałem jego sprawność pod tym względem z otwartą przeglądarką, odtwarzaczem i czymś jeszcze - ani razu telefon nie zamulił. Przy przełączaniu aplikacji działających w tle można ujrzeć graficzny przełącznik zadań. Dodatkowo nagrywa filmy w jakości HD (1280x720px) w 30 klatkach na sekundę bez jakiejkolwiek ścinki! Słuchawka ta jest świetna pod względem technicznym, niestety z oprogramowaniem jest już gorzej... Otóż telefon posiada system Bada OS, na który aktualnie nie ma zbyt dużej ilości aplikacji. Co prawda jest w co pograć, ale w porównaniu z Androidem (lub IOS lecz to już inna półka) liczba tych gier i aplikacji jest śmieszna. Samsung Wave kosztuje (nowy) od 800zł na Allegro.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top