Pokgrał bym w coś - co polecicie?

W przerwach od pokera lubię sobie na odstresowanie w coś pograć ostatnio przeszedłem Far Cry 3, gra mi się bardzo spodobała ale się skończyła ^^, wcześniej grałem w L4dead i Dead Island. A teraz nie mam pojęcia w co popykać ;/ graliście w coś ciekawego ostatnio?, nie kręcą mnie gry typu assassin's creed i tego typu gry :), wiedźmin również odpada a także dead space. Nie musi być to shooter, może być jakiś RTS w stylu Age of Empires :D patrze na rankingi zeszłoroczne ale zielonego pojęcia nie mam w co popykać

Red Dead Redemption pewnie zakupię czytałem o niej również.

w między czasie zassałem "Walking Dead" całkiem spoko, 1 minus, że idzie się jak po sznurku, a teraz zasysam:
 
Ostatnio edytowany:
Może Mafia II?

Z tego co pamiętam masz PS3, jeśli nadal tak jest to polecam Red Dead Redemption, zakochasz się w tej grze ^^

A i jakiś czas temu wydano wersję GOTY, Red Dead Redemption, w której masz wszystkie dodatki, między innymi wspaniały Undead Nightmare
 
Ostatnio edytowany:
Ja ostatnio pykam w Assassin's Creed III - polecam wszystkim :)
 
Ja ostatnio pykam w Assassin's Creed III - polecam wszystkim :)
nie kręcą mnie gry typu assassin's creed
;)


Nie wiem co mógłbym Ci jeszcze polecić, ale jak lubisz FPS-y to nie możesz przegapić Killzone 3, wspaniała grafika, dobry dubbing, multiplayer też całkiem całkiem.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top