Moim zdaniem podróbek nie ma co kupować, też czytałem o sciphone i dowiedziałem się że nie mają żadnego systemu, dotykowy wyświetlacz to nie dotykowy(trzeba w niego nap***dalać), do tego ta podróbka iphone-a nie ma wifi. Podobno z javą jest dużo problemów w tych fonach.

Moim zdaniem lepiej dorzuć 200 zł i kup sobie spice albo swifta
 
Jeżeli chcesz włożyć pieniądze w g###o to proszę bardzo. Nie dość, że kiepskie wykonanie, do tego brak serwisów, części, często nie posiada połowy funkcji o których napisano, lub są okrojone (np aparat VGA zamiast 5MPix lub kilkanaście MB pamięci zamiast kilku GB)
 
Za cenę tego szrotu, upolujesz iPhone pierwszej generacji.
 
hehe, w Grecji na plaży podbił do mnie jakis Afrykanin i przyciszonym głosem nawinął: "My friend, my friend, mam do sprzedania iphone 4, szybka transakcja, oryginalny" po czym wyjął z pudełka... iphone 4. Oczy stanęły mi dęba, ale udawałem Greka. "250 euro za sztukę, 400 za dwa, bierz szybko". Uruchomił przy mnie pokazał interfejs i od razu wiedziałem, że coś jest nie tak. Mimo, iż podróbka była genialna, to soft zdradził, że do oryginału brakuje mu tyle co naszej kadrze w nogę do Barcy. Uśmiechnąłem się i pogoniłem, żeby kitu nie żenił.
A on jak nigdy nic, przysiadł się do Serbów obok i pół godziny ich molestował. W końcu obaj kupili po sztuce i tacy zadowoleni byli :D.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top