podkręcanie Cpu na HTC Wildfire oraz root, wgrywanie nowego romu

Przeczytaj jeszcze raz temat... Albo nie! Ten post https://forum.gsmx.pl/51676/podkrecanie-cpu-na-htc-wildfire-oraz-root-wgrywanie-nowego-romu.html#post229793

Wybacz, ale prościej się już nie da :/
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Witam...troche stary temat ale moze odswieze :)
Chce wgrac rom na wf i jestem na etapie roota ale nie moge znalezc nigdzie plikow PC49IMG.zip oraz
su-2.3.6.1-ef-signed.zip linki podane w opisie s-of i roota niestety nie sa juz aktualne ani zadne lusterko tez nie hostuje juz tych plikow. Posiada ktos moze jakies aktualne linki bo juz nawet google nie pomaga ;/
 
Witam.Zrobiłem tak jak było w instrukcji.Zrobilem s-off i wgrałem roota.Zrobiłem backup tylko nie wiem czy dobrze foto:beztytuu.png - Bilder und Fotos kostenlos auf ImageBanana hochladen .Sciagnełem ten CyanogenMod 7 i wgrałem tak jak roota.Nic wiecej nie wgrywałem.Gdy właczam telefon pojawia sie niebieski ludzik na dyskorolce i strzalka dookola .Gdy strzalka sie zatrzyma znowu to samo.Czekam juz okolo 3h i nic.Nie robiłem zadnych wipe bo nie wiem co to jest i nie pisalo w instrukcji ani nie instalowalem zadnych kerneli z tej strony [ROM][NIGHTLY][GWK74/2.3.7] CyanogenMod 7 Nightly Builds - xda-developers.
Pozdrawiam i prosze o pomoc ;)
 
Zrób wipe i wgraj ponownie CM'a. Powinno działać.
 
Jak zrobic to wipe bo ja jestem kompletnie ciemny w tych sprawach.Jak bys mogl to opisz mi wszystko krok po kroku.CM to CyanogenMod ta?
 
Dobra dzieki juz wszystko cyka ;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top