Pochwalcie się swoją kolekcją

• Thread starter tepig
  • Data rozpoczęcia
tepig

tepig

Rób Rzeczy
Sponsor
Weteran
Siemka , w tym temacie pochwalcie się swoją konsolową kolekcją. A więc ja zaczynam.

Aktualnie posiadam:
-Playstation (dwie sztuki)
-Playstation 2 Slim (dwie sztuki, czarna i niebieska)
-Playstation 3 Super Slim
-Playstation Vita
-Xbox (dwie sztuki :D)
-Xbox 360 Slim 4gb
-Nintendo DS (Classic i DSi)
-Nintendo GameBoy
-Nintendo GameCube
-Sega MegaDrive
-Nintendo Wii (przyjdzie w styczniu)

Posiadałem:
-Playstation Portable Fat
-Xbox 360 (Arcade)
-Nintendo DS Lite
-Playstation 3 Slim

Zamierzam kupić:
-aktualnie limit wyczerpany, jeśli coś wpadnie mi w łapy pewnie wyląduje w kolekcji xD

A więc , co by tu dużo pisać , aktualnie gram jedynie na PS3 , PSX leży w garażu zepsuty , PS2 leży na dekoderze i gram na nim od święta :D. Na PS3 mam naklejoną naklejkę z Resistance 3. Obudowę z PS2 zmieniłem dwa lata temu z oryginalnej czarnej na niebieską przezroczystą. W planach miałem złożenie PC , ale w końcu po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku , że mam przecież PS3 i na nim mogę sobie pograć w gry w które chciałem pograć na PC , dlatego kupuję Vita. Miałem xklocka 360 , ale zawitał u niego RROD i w końcu sprzedałem go i za zarobione pieniądze kupiłem następną konsolę. Było to Nintendo DS Lite. Pograłem chyba z dwa tygodnie i poszła na sprzedaż :P. Jutro dodam fotki.

A więc zachęcam Was do pisania i dodawania zdjęć.

Pozdro

Ostatnio edytowany:
polop000

polop000

Wścieklejszy od CNK
GSMX Team
Sponsor
A ja mam pegazusa i popierniczam w mario oraz kaczki też jest zajebiście.

Paw595el

Paw595el

Dobrze znany
Elitarny
Vip
O lol, jeszcze takiego pega jak ma akro to nie widziałem xD sam też miałem jakiegoś czarnego i pykałem w te same gry co polop ale to było chyba 10 lat temu. Teraz już jest na strychu pozbawiona kilku elementów... ale dyskietek dalej chyba z 10 mam (ktoś chce to mogę sprzedać xD, nie wystawiam ogłoszenia bo zbytnio mi na tym nie zależy...). A za wkrótce jak wiecie, być może będę miał PS3.

tepig

tepig

Rób Rzeczy
Sponsor
Weteran
Ponad rok robiłem te zdjęcia xD
Gry z Playstation 2 + X360
IMG_20131223_113051.jpg

Playstation 3 + filmy BluRay
IMG_20131223_113158.jpg

Gry z PSX + Pokemony (kilka gier z PSX-a nie ma na zdjęciu, ponieważ są aktualnie pożyczone)
IMG_20131223_113304.jpg

Big box-y + inne
IMG_20131223_113338.jpg

IMG_20131223_113406.jpg

Ogólny bałagan (Nintendo 64 Pikachu, PSX, 2 Xboxy, Sega Megadrive, widać też deskę od Tony Hawk'a, mikrofony Singstar, Move
IMG_20131223_193747.jpg

Dwie "dwójki", drugi PSX, DSi, DS Classic, GameBoy, GameCube, PSVita
IMG_20131223_193934.jpg

Najnowszy nabytek Pong
IMG_20131223_194209.jpg

Standardowo PS3 + X360
IMG_20131223_203353.jpg

IMG_20131223_203333.jpg

artur10.03

artur10.03

Dobrze znany
Elitarny
No to moja kolekcja:
Chiński NES
Cdc5l5e.png

999999 in 1, Twoje stosy pudełek to przy tym nic... :lato:
Deal with it

Oraz NES, SNES, N64, NDS, GBA, GBC, Genesis, MAME, Neo Geo, PSP, PSX, Dreamcast, Atari, Commodore itp. itd. czyli:
95ZQqqE.png

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
No to tak, zaczynałem jak wszyscy od Pegazusa ;) Miałem jeden kartridż (widać pod spodem). Mario, tanki, kaczki itp.
318rWMwl.jpg?1

Później przyszła pora na PCX (PlayComputer). AMD Athlon 1800+, 256MB RAM, HDD 80GB, GeForce 4 MX 440 SE 64MB. Z czasem dołożone 256MB RAM, dwa napędy DVD, HDD 320GB
OAEkVWwl.jpg

Następnie zakupiony został PCP (PlayComputer Portable). Core 2 Duo T6670 2,2GHz, 4GB RAM, HDD 500GB, GT320M
qoDWFx2l.jpg

Ostatni nabytek: PC2 (PlayComputer 2), na razie żadna gra nie zamula tej konsolki ;) AMD Phenom II X6 1075T 3GHz, 8GB RAM, HDD 2TB, GTX560Ti
6ayI6Ngl.jpg

Do tego cała szuflada płyt z grami na PCX (na PC2 nie zawsze chcą działać). Te co działają na PCP i PC2 i posiadam to:
9quqGhM.png

Lajki: ziomal123
tepig

tepig

Rób Rzeczy
Sponsor
Weteran
hehe, wesołych świąt
Tak przy okazji co to za "pałka" koło pistoletu Iro?

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
luneta do karabinu ;) Jeszcze pod spodem jest chyba drugi magazynek

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Tylko na LCD nie działa :( Widać mruganie ekranu przy naciśnięciu. Chyba, że może przestawię na 4:3 i wtedy będzie ok

tepig

tepig

Rób Rzeczy
Sponsor
Weteran
Tyle lat, a ja nadal nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Pamiętam jak przykładało się pistolet do telewizora, żeby na pewno trafić :P

irocket

irocket

KKK Douchebag the Jew
Ekspert
Weteran
Na LCD nie działa u mnie. Działa to na takiej zasadzie, że jak naciskasz spust, to pojawia się jedna czarna klatka z białym prostokątem / kwadratem i czujnik umieszczony w pistolecie wychwytuje, czy jest białe (trafione) czy czarne (pudło)

Lajki: ziomal123 i tepig
PolskieWWE

PolskieWWE

Forumowicz
Elitarny
No więc moja kolekcja to:

- PS2 (Na sprzedaż, pisać na PW kto chce więcej info)
- PSP Slim & Blue
- PS3 Slim
- GBA
- PlayStation Vita

i to wszystko, dużo nie mam.

Ostatnio edytowany:
Mineai

Mineai

Turysta
Czuję się troszkę ubogo, posiadając jedynie stare (aczkolwiek nadal działające) PSP i skromne PS3. Z roku na rok, coraz bardziej ciągnie mnie do konsoli. Przed kupnem czegoś nowszego, powstrzymuje mnie jedynie możliwość oglądania serii na yt ;D

tepig

tepig

Rób Rzeczy
Sponsor
Weteran
Przed kupnem czegoś nowszego, powstrzymuje mnie jedynie możliwość oglądania serii na yt ;D
Na "żywo", to zawsze coś innego, można samemu przeżywać historię, i ogólnie dobrze się bawić. Widzę że masz PS3, jeśli nie grałeś w The Last of Us, to z całego serca polecam. Przed chwilą ukończyłem ten tytuł, i jedno co mogę powiedzieć, że geniusze z Naughty Dog odwalili kawał dobrej roboty. Taki tytuł, który ze spokojem może sprzedawać konsole (PS3, oraz reedycja na PS4).

Ostatnie posty