Pięć gier, które stały się hitami tego roku

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
#1
Każdy z graczy ma swoje tytuły, na których nowe wersje czeka z niecierpliwością. Rynek gier komputerowych wyjątkowo się poszerza i ukazuje nam coraz to nowe produkcje, które mają ambicje powtórzyć wyczyn mało znanego, polskiego studia CDP, twórców jednej z najlepszych gier w historii – Wiedźmin 3. Kto w tym roku idzie w ich ślady?

FarCry 5

Świeżo wydana, a już dobrze znana. Jej premiera miała miejsce ledwo 27 marca i, jak się okazuje, większość opinii graczy jest pozytywna. Średnio 93 % z nich ocenia, że nowy FarCry bije poprzedniego na głowę. Dlatego, choć tendencja może się jeszcze odwrócić, już ogłoszono sukces, a tytuł króluje na aktualnych listach najpopularniejszych gier. Być może, obok grafiki oraz fizykalności, wpływ na popularność ma także fabuła, za pomocą której twórcy zrobili ukłon w kierunku oczekiwań graczy.
FarCry5-1920x600.jpg

Assassin’s Creed Origins

Najnowsza odsłona batalii między zakonem Templariuszy a Asasynami trwa
w najlepsze. Dowodem sięgnięcie do źródeł i ukazanie historii rywalizacji w Starożytności – oto sceneria najnowszej odsłony. To jedna z najlepiej zrobionych gier z tej serii, dlatego gracze wielu społeczności uznali ją za zwycięzcę w kategorii Najlepsza Gra Roku 2017. Choć od wydania minęło już ponad pół roku, to Assassin’s Creed Origins jest tytułem hitowym także
w nowym roku. Assassins-Creed-Origins-1920x600.jpg

A Way Out

Jeden z hitów ostatnich tygodni. Gra A Way Out powstała we współpracy krytykowanej ostatnimi czasy firmy Electronic Arts ze studiem Hazelight. Jest to przygodowa gra kooperacyjna, która przeznaczona została dla dwóch graczy. Obok ciekawej mechaniki oraz dobrej grafiki, specjaliści zwracają także uwagę na zaawansowaną sztuczną inteligencję.
A-Way-Out.jpg

Monster Hunter: World

Kolejna odsłona od studia Capcom, w którą zagramy głównie na konsolach, choć dostępna jest także w wersji na PC. Na pierwszy rzut oka niewiele się zmieniło, jednak bardziej szczegółowa eksploracja pokazuje, że Monster Hunter dalej będzie się rozwijać. Co jednak wciąż nie zmienia faktu, że naszym zadaniem jest wytropić i okiełznać potwora. I mechanika w tym aspekcie robi wrażenie. Monster-Hunter-World.jpg

Yakuza 6: The Song of Life

Gra o Japonii tylko na Play Station 4. Jednak jej popularność rośnie w zadziwiająco szybkim tempie. Oto bowiem po raz kolejny wcielamy się w rolę Kazumy Kiryu, by stanąć do walki przeciw słynnej Yakuzie. Dużym plusem gry jest mechanika, doskonale dopracowane starcia oraz rozbudowany cykl mini gier. Yakuza 6 to kawał dobrej gry, w której znów docenić można trzecioosobową narrację oraz niezwykłą zawiłość japońskiego półświatka. Gra na kilka ładnych godzin, która szybko się nie nudzi.
Yakuza-6-The-Song-of-Life.jpg


Lista gier, które noszą miano hitowych siłą rzeczy musi być subiektywna. Każdy ma prawo do wyrobienia własnego zdania, a to powstaje tylko poprzez własnoręczne zmierzenie się z przeciwnikami. Zatem, nie pozostaje nic innego jak tylko rzucić się w wir rozgrywki ;)
 
Lajki: Raciborski

Ostatnie posty

Top