Pająk na nosie

Wybierasz się na kilkudniową wycieczkę np. z klasą nad morze. Chcesz wyrządzić komuś kawał i podczas jego snu kładziesz mu pająka na nos a gdy on się budzi to wtedy nagle przerażony idzie zobaczyć w lustro jak wygląda. By tego było mało przed położeniem pająka domalowano mu czerwonym markerem piegi oraz trzecie oko. Co on wtedy zrobi? Uczywiście natychmiast chce zmienić pokój lub opuścić wycieczkę ! Skarży się dla opiekuna i zaczyna się wydzierać (rzecz nie powinna być testowana na osobach wrażliwych oraz tych co nie znają się na żartach)
 
slabe to jak piszesz markerem po czole to preciez ta osoba to poczuje
 
OSTROŻNIE Z TYM

TAKIE ZARTY MOGA BYC NIEBEZPIECZNE LEPIEJ PODLEWAĆ SPIĄCEGO WODA TO BĘDZIE SNIŁ ,ŻE PŁYWA
 
sissi dobre hehehe

a oja propozycja to wziasc z kolegmi lozka tak by go nie zbudzic i polozycz to lozko za domkiem na dwożu
 
Najlepiej mieć np. w klasie kunia (czyt. ziomek z długimi włosami) najlepiej taki który za nic by nie chciał ich obciąć i wygolić mu maszynką taki pasek przez środek głowy. To będzie piękne ;]
 
Ja to bym zaczeła piszczeć :P nie nawidzę pająków i innych tego typu zwierzatek...ble :]
 
ale najlepsza jest Pasta do nosa xD Ktoś śpi a ty mu smarujesz pastą do zębów palce :P potem tylko piórkiem po nosie i wuala :D pasta do nosa xD
 
łeee marne szczerze mowiac xD
 
Fajny żart lecz to oko nie zabardzo mi się podoba
 
najbardziej spokojne i zarazem najlepsze jest polewanie wodą
 
taa mam lepsze Jak
jesteście na wycieczce kupicie dobra cole taka droższa nasypcie do niej prożków na rozwolnienie wymieszajcie, rozkręćcie, postawcie na stoliku jakimś widocznie .... i wua la
jakiś cwaniaczek wypije bo zobaczy oo cola hmmm pycha wypije i czeka go duże zbliżenie z kiblem heh xDehehe
 
ja z kolegami na obozie zrobiłem ten numer z tabletkami, a najlepsze było to że mieliśmy wyjście na cały dzień do lasu i co chwile musieliśmy się zatrzymywać bo koleś w krzaki latał :D
 
straszne ale beczne xD
 
hehe ku rcze wyobrazam sobie jego mine cos czuje zeby zakrzyczal sie na smierc heheh
 
Ja proponuje dać komuś z 0,5kg soli pod prześcieradło (mniej moze by nie zadziałało tak dobrze) i po nocy koleś bedzie caly obszczany ;) uwierzcie sprawdziłem to juz ;] a najlepiej jak sie poci jeszcze xD
 
boje sie pajakow wiec ja bym nie wytrzymala z takim zartem uciekala bym gdzie pieprz rosnie a tak apropo do wilczana wygolic pasek na srodku glowy?? to niewiem jak maszynka musiala by cicho chodzic a jezeli chodzi o normalna maszynke to i tak ta osoba poczuje ze ktos mu goli glowe
 
my ostatnio zrobiliśmy nauczycielce i skończyło się że kolega złamał noge
 
E tam, i tak pasta do zębów wymiata ; P
 
heh przeciez by sie obuzil chyba ze by byl pijany jak sie go maluje po nosie :D:D:D
 
niema to jak pasta do zębów:P
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top