Orange vs Plus

Moja mama tez w tym roku cos kolo 20 lat w era/t-mobile. Ale ona tez bierze samą kartę i o dziwo za 30 zł ma fajne warunki i jej to starcza - nielimitowane wszystko i internetu na tyle że ona nawet w połowie nie wykorzystuje. Także chyba zależy co komu trzeba w ofercie.. ;)
no to akurat w waszym przypadku całkiem spoko. A tu wiesz, ani nic taniej, ani telewizji, ani internetu.
Więc zaczęło się poszukiwanie sieci i w efekcie końcowym najlepsza oferta została zaoferowania w Orange i póki co jesteśmy mega zadowoleni.
 
Orange i T-mobile to te same nadajniki, tak więc tylko kwestia co kto da więcej w niższej kwocie. Ja osobiście jestem w nju, czyli podsieci Orange :)
 
Mam telefon i tablet służbowy na kartach Plusa - odradzam. Zasięg słabiutki, bardzo często schodzi z LTE na 3G i wtedy ciężko cokolwiek zrobić (i to w centrach miast). Zarówno w mieście, jak i na trasie Orange spisuje się lepiej. Mam nadzieję, że pomogłem ?
 
Plus ma bardzo dobry zasięg, dobry internet, szybką infolinię. Poza ofertami daje tej sieci 10/10. Oferty tylko, jak dla mnie, są chujowe (dlatego w sumie przeszedłem do "pochodnego" od Plusa - Premium Mobile).

Dodam, że mieszkam na dość zadupiu, 15k mieszkańców + bardzo często jestem u znajomych na totalnych wsiach, gdzie drogi nawet nie ma i 1 sklep na 3 wsie. Tak praktycznie zawsze jest zasięg, ale wiadomo, trochę już gorzej
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Miałam Play, nju(Orange) a teraz T-Mobile i dopiero w T-Mobile wszystko działa jak powinno, zasięg nawet na moim pustkowiu lte+.
Co do telewizji, to nie polecam Polsatu, totalnie mierna jakość. Polecam natomiast nc+, mam już 8 lat i zero reklamacji i dobre oferty dla przedłużających.
Internet też mam w T-Mobile i też zero problemów.
 
Ja na Plusa nie narzekam, a mam od 13 lat tam numer :)
 
ja lubię plusa, zasięg jest wszędzie, nie spamują mi SMSami.
Jednak plus to dosyć drogą sieć. za 500 mb internetu trzeba płacić ponad 9 zł.
Internet też ok, ale w wybranych rejonach.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top