Opinie o Tak-Taku w Erze

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Zapraszam do wyrażania swoich opinii na temat jednego z najbardziej popularnych polskich operatorów telefonii na kartę. Wskażmy wady oraz zalety sieci. Co nam się w niej podoba, a co nie.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Trzeba płacić za gg nawet jak nie korzystasz. Standardowe doładowana ;) W miarę tani net jak dobrze sobie ustawisz. Tanie telefony do wyboru i dobre :D
 
witam ja tez jestem uzytkownikiem ery taktak od 4 lat i nie chwalilbym jej tak bardzo,\wspomniane gg jak ci wylacza po ponownym wlaczeniu uslugi zaplacisz raz a drugi raz pobiora automatycznie,ja juz tak stracilem kilka razy po 5 PLN.A tanie smsy to nie wszystko bo wszystkie inne sieci tez maja pakiety o ile sie nie myle w orange nawet taniej,co do internetu w erze wymyslili pakiet 5 MB za 5 PLN a w simplusie jest 20 MB za 5 PLN wiec?? jedyny rozsadny argumwnt ktory mozna uznac to to ze ma sie duzo znajomych w erze...
 
maxx skoro jesteś userem Ery od 4 lat z pewnością coś cie przy sieci trzyma, prawda? Taniej niż 1 gry za sms się nie da - niższej kwoty w Polsce nie ma, można ewentulanie za darmo, ale i takie promocje się przecież zdarzają. Po co włączasz i wyłączasz gg co jakieś czas? Czy nie lepiej podjąć decyzję czy jest ci to potrzebne? Era GG to nie jest ogromny koszt. Ponadto internet w niewielkim stopniu decyduje o atrakcyjności oferty.
 
Ja korzystam z usług ery od ponad 4 lat i nie narzekam. Pakiety tak taka spokojnie mi wystarczają. Ale nie polecam usługi Blue Connect. To totalna porażka
 
W erze jestem z 5 latek i od 2 lat g*wno w ogóle ceny nie spadają.Z tego co się orientuje to za sms z poza sieci 16 gr a minuta poł 58 gr :/ .I jeszcze 1 rzecz mi si nie podoba... Odkąd pamiętam w tak taku konto o miech przedłużało doł za 20 i 25 zł i nagle w grudniu bez poinformowania userów niespodziewanka przedłuża jedynie za 25 zł ... Ale po za tym może byc bo można grać w leposy xDD
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top