siema mam zamiar zmienic sobie koma, i jednym z moich faworytow jest jakw temacie motorola E8, jakie macie opinie o tym fonie? jak sie go obsluguje ile trzyma bateria, jak sie pisze esy? wogole doradzacie go czy odradzacie? z gory dzieki za odpowiedz.
 
Bateria przy normalnych obsługiwaniu starcza na 2 dni :) ( normalnych czytaj. parę esek kilka min gadania z 2 godzinki muzyki :) )
Co do telefonu moj brachol go ma wiec mialem z nim stycznosc i sadze ze jest bardzo ciekawy, rolka dotykowa dziala bez zarzutow, dobre zdjecia jak na aparacik 2.0.
Telefon stworzony typowo dla mlodziezy i ludzii lubiacych sluchac muzyczki z fona :) ...

Jesli to cie przekonalo to sadze ze zadowoli cie ten telefonik ;)
 
jedyne co jejst w niej fajne to to ze dodają dod. kartę pamieci 2 GB i razem z telefonem ma sie 4 GB. ale sa problemy. jesli usuniesz jakieś piosenki to trudno o aktualizację listy odtwarzania, nawet jeśli prześlesz do innego folderu pliki. musisz wyciagnąc karte pamieci i włozyc spowrotem i dopiero wtedy "moze" sie zaktualizuje... ;]
___________________
=====Dodano:=====
aha. zapomniałam dodać ,że jesli przekroczysz ilośc wiadomości 1000 to potem kom zaczyna sie zacinać ,a na koniec wyskakuje alert ze za dużo wiadomości bądz plików jest i smsy nie dochodzą , i nawet jak sie lkasuje to powiadomienie nadal jest i smsy i tak nie dochodzą
___________________
=====Dodano:=====
no i zestaw słuchawkowy ... ehhh. ;/ jeśli chcesz słuchac przez słuchawki bluetooth muzę na dworze to komurke musisz trzymać dokładnie nad sercem bo jeli odsuniesz ją dalej to przerywa xDDDD
 
jedyne co jejst w niej fajne to to ze dodają dod. kartę pamieci 2 GB i razem z telefonem ma sie 4 GB. ale sa problemy. jesli usuniesz jakieś piosenki to trudno o aktualizację listy odtwarzania, nawet jeśli prześlesz do innego folderu pliki. musisz wyciagnąc karte pamieci i włozyc spowrotem i dopiero wtedy "moze" sie zaktualizuje... ;]
___________________
=====Dodano:=====
aha. zapomniałam dodać ,że jesli przekroczysz ilośc wiadomości 1000 to potem kom zaczyna sie zacinać ,a na koniec wyskakuje alert ze za dużo wiadomości bądz plików jest i smsy nie dochodzą , i nawet jak sie lkasuje to powiadomienie nadal jest i smsy i tak nie dochodzą
___________________
=====Dodano:=====
no i zestaw słuchawkowy ... ehhh. ;/ jeśli chcesz słuchac przez słuchawki bluetooth muzę na dworze to komurke musisz trzymać dokładnie nad sercem bo jeli odsuniesz ją dalej to przerywa xDDDD
jeśli chodzi o aktualizacje piosenek to chyba tylko u Ciebie tak jest u mnie jest normalnie. ;D

jeśli chodzi o esy to ja mam ponad 4000 i nic mi się nie zacina chociaż mam podstawowego softa.

a słuchawki są dobre. przynajmniej moje.

masz trefne wszystko ze swojej e8 ;] ja jestem ze swojej zadowolony.
 
Ze swojej E8 jestem w sumie zadowolony... Pisze średnio 200 sms dziennie, dużo muzyki słucham i jeszcze internet. 1 dzień bateria trzyma. przy 100-150 sms 2 dni trzymała.

Kartę mam 4Gb, kilkaset piosenek... Aktualizuje się na bieżąco. Czasem jak wgram nowe to schodzi dłużej (Trwa odświeżanie biblioteki mediów. Media będą dostępne za chwile).

1 wada jaką znalazłem, to "Zbyt duża szybkość transmisji lub odświeżania. Nie można otworzyć pliku." Przy szybkości 304000 i częstotliwości 24000.
U kolegi na N73 ten film odtworzy.

Ogólnie telefon godny uwagi, jeśli się dużo słucha piosenek (wg producenta bateria powinna wytrzymać 13h odtwarzania).
 
Ze swojej E8 jestem w sumie zadowolony... Pisze średnio 200 sms dziennie, dużo muzyki słucham i jeszcze internet. 1 dzień bateria trzyma. przy 100-150 sms 2 dni trzymała.
Człowieku, to jakie Ty musisz mieć niezłe pakiety ;o!? Jestem pod wrażeniem.


Miałem styczność z telefonem, polecam, ładnie wygląda i jest funkcjonalny. U kolegi nic się nie zacinało, działało O.K.
 
moim zdaniem dobry telefon :D... a przy słuchaniu muzyki na słuchawkach bluetooth wcale nie muszę trzymać na dworze telefonu nad sercem bo mi tam nic nie przerywa :P jakość dźwięku moim zdaniem bardzo dobra... jedyna wada to taka, że nie zawsze mi odrazu pokazuje nowo dodane piosenki na liście
 
fajny tel muzyczny, nawigacja malo ituicyjna
 
moj kolega ma ten model i troche go zmodyfikowal i mu nawet niektore gry z WM chodza
 
do klawiatury trzeba się przyzwyczaić, to raz
a dwa: telefon jest cichy

na pewno nie kupiłbym ponownie tego modelu
 
Super telefonik

Bardzo fajny telefon muzyczny. Idealny do wszystkiego.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top