Witam. Chciałbym sie powymieniac wrazeniami z uzytkowania htc wildfire. Jest to moj pierwszy aparat telefoniczny z systemem android, wczesniej korzystałem z telefonow nokia z symbianem. Ciezko jest sie przerzucic na androida choc z biegiem czasu uwazam go za system przyjazny uzytkownikowi. Jakie sa wasze opinie na temat tego modelu htc?
 
fajny jest tylko mało jest nawigacji do niego ale jestem zadowolony z telefonu mam problem wgrałem Ndrive działa świetnie ale w czasie nawigacji rozłancza się po kilku minutach wiesz coś na ten temat
 
Niestety jeszcze nie wiele wiem na temat alternatywnej nawigacji do wildfire'a, mam go od 3 dni. Dopiero sie pryekonuje. Ale czytalem ze Ndrive jest jedna z lepszych nawigacji na androida. Nie wiem ile w tym prawdy
 
Ja mam zainstalowane Sygic Mobile Maps i program ten działa bez problemu. Szybko łączy się z satelitami i nie traci połączenia.
 
może wie ktoś która aplikacja ma najbardziej aktualne mapy, słyszałem że są z tym kłopoty
 
Także jestem nowym użytkownikiem telefonu HTC Wildfire. Przyznam się szczerze, iż jego możliwości na razie to dla mnie "czarna magia", bo wcześniej miałem starego SE K750i.
Google Map to nawet fajna sprawa jeśli chodzi o GPS, ale szukam czegoś bardziej przystępnego i wygodniejszego w obsłudze. Czytałem że na WF nieźle chodzi Sygic Mobile Maps 10, Navigon Navigator i Navi Expert. Może ktoś pomoże w znalezieniu dobrej mapy i sposobie jej instalacji na ten model telefonu.
 
Jeśli chodzi o nawigacje to polecam NAVIGON
 
Ja szczerze mówiąc nie polecam...
Jeżeli chcemy go używać do dzwonienia, wysyłania sms'ów, itp... i zależy nam na cenie to wtedy warto.
Jeżeli chcemy używać go do grania, oglądania, itp... to nie polecam, ponieważ gry (fajne z super grafiką) po 1. nie będą zbyt dobrze działały, po 2. większość jest na rozdzielczość 480x800, a Wildfire ma rozdzielczość tylko 240x320

Jeśli chodzi o nawigację, to z jednej strony warto, a z drugiej nie, bo na Wildfire jest dużo fajnych programów do nawigacji, ale Wildfire ma tą rozdzielczość (małą) i przy tym mały wyświetlacz ;)

Pozdrawiam ;)
 
Nawigacji jest tyle ile na androida czyli nie za duzo na_razie lecz z biegiem czasu podejrzewam ze bedzie ich masa. Co do wyswietlacza to rozdzielczosc rzeczywiscie nie jest najlepsza bo 240x320 w takim telefonie to jakis zart szczegolnie ze obraz przez to jest zdecydowanie slabszy jesli chodzi o kolory i ostrosc.
Ekran ma 3.2 cala wiec nie jest za duzy , lecz nie mozna powiedziec o nim ze jest maly. Telefon srednio przyjemnie trzyma sie w dloni ponieważ jest dosyc szeroki. Co do gier to rzeczywiscie lipa jesli chodzi o te mocne gry 3D na andka , lecz w Markecie mozna znalezc ciekawe gre niekoniecznie z super grafika. Do sms dobrze sprawdza sie wirtualna klawiatura qwerty. Telefon posiada rowniez optyczny joystick , z ktorego nie korzystalem wiec nic o nim nie powiem ;) Jednak jak za ta cene to na_prawde dobry telefon :ok:
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
A wie ktoś jak wgrywać do HTC Wildfire aplikacje i gry???
 
jest internet od tego kolego ;D
___________________
=====Dodano:=====
serio mówiąc hmm musisz połączyć się z internetem i do przodu :)
 
Jak masz Wi-Fi, to masz Android Market ;]. Ja używam Applanet. ;). Gry tylko na komputerze.
 
Witam,używam HTC Wildfire i szukam dobrego antywirusa do tego telefonu.
 
Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na rozdzielczość w WF... Wszystko jest widoczne, ikonki są wyraźne i trzeba być chyba jakimś maniakiem wysokich rozdzielczości, żeby marudzić. Przede wszystkim telefon, nawet smartphone, ma być telefonem i uważam, że WF świetnie się z tego wywiązuje. Nie gubi zasięgu, głos i głośnik w rozmowie tel są bardzo dobre. Na prawdę, jak na to co oferuje nie jest drogi. Długo szukałem telefonu, który spełni moje oczekiwania i znalazłem WF i nie żałuję. Mimo, że nie ma wspomagania gier 3D, procesor jest stary a RAM'u jest mało, a rozdzielczość to 240x320. Ale to wszystko są nieistotne bzdety, bo ktoś kto potrzebuje smarta do oglądania filmów wywali 2tys na coś z HD, a dla mnie ten telefon jest dla ludzi, którzy potrzebują maila, Wi-Fi, nawigacji, dzwonienia, sms'ow, dobrego kalendarza, LATARKI oraz porządnie poukładanego systemu, a to wszystko zamknięte w solidnej obudowie za rozsądną cenę. Chcę jeszcze dodać, że telefon przez 4 miesiące użytkowania ani razu się nie zawiesił, zawsze radzi sobie z "trudnymi sytuacjami".

PS: Wszystkim filomaniakom i graczom odradzam ten telefon i polecam HTC HD2 lub 7 :)
 
Już (moim zdaniem) lepszym zakupem jest wildfire s, trochę lepszy wyświetlacz, po 512 ram/rom
 
A uwzględniłeś cenę oraz datę premiery w Polsce?
 
No tak, w cenie jest różnica i to znacząca
 
Jak dla mnie rewelacji z wildfire nie ma cena niby niska ale za nówkę na allegro około 500 trza dać. No i używałem go przez parę dni i nie przypadł mi do gustu właśnie najbardziej przyczepił bym się do wyświetlacza ponieważ jest on jakiś dosyć dziwny ciężko to wyjaśnić ale taki badziewny po prostu i nie chodzi tu o rozdzielczość tylko o całokształ.
 
Bardzo fajny telefon, duże możliwości, ekran pojemnościowy spisuje się bardzo dobrze, klawiatura ekranowa bardzo wygodna. Telefon posiada bardzo duże możliwości. Super telefon. Jeżeli komuś nie przeszkadza że bateria trzyma 2-3 dni to super sprawa. Polecam
 
Telefon jak najbardziej ok . Zachwyca mnie ekranik rozdzielczosc poprostu jest idealnie dopasowana wiec pikselowej szachownicy tam nie uraczysz :) troche maly ale cos za cos. Aparat robi super fotki , zadowolenie 100 %
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top