Nowe forum dla dorosłych?

Jesteś za utworzeniem takiego działu?

  • no jasne

    Głosów: 4 44.4%
  • chyba ty!

    Głosów: 0 0.0%
  • daj kamienia...

    Głosów: 5 55.6%

  • Ilość głosujących
    9
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Brakuje na gsmx forum dla dorosłych, gdzie byłoby można pogadać na tematy +18, o których nie wypada rozmawiać w Pogaduchach. Co wy na to by stworzyć taki dział? Wydaje mi się że na pewno byłby on częściej odwiedzany niż np. dział polityka w którym jest tylko 6 tematów...
 
Według mnie i tak w takich działach pisali by dzieci... Bo każdy może się domyśleć że dla młodych to co jest +18 jest zawsze ciekawsze i bardziej ich to interesuje... Zresztą po pewnym czasie i tak zainteresowanie byłoby znikome. Jak wszyscy wiedzą to forum jest o Telefonach, a nie o erotycznych pogaduchach.
 
Jest to jakiś pomysł ale i tak użytkownicy którzy nie będą mieć 18 lat to i tak będą zaznaczać że mają ukończoną 18stkę ... Ale jakieś wyjście to jest.

Ps. Co do twojej ankiety to jest denna ....
 
i tak użytkownicy którzy nie będą mieć 18 lat to i tak będą zaznaczać że mają ukończoną 18stkę
O tym samym napisałem wyżej... Wszystko wszystkim ale według mnie taki dział/kategoria jest zbędna. Każdy nawet ci młodzi będą patrzyli i sprawdzali co tam pisze.
 
A co sądzicie o zrobieniu dostępu do Forum +18 za pomocą sms-a? Sms kosztował by 3,66zł. Forum by zarabiało a nieletnich dzieciaków którzy by chcieli mieć dostęp do +18 było by o wiele mniej jedynie kto by miał darmowy dostęp to Ekipa GSMX ( taki kolejny mały przywilej ) hehe .
 
Ostatnio edytowany:
z tego 3.66 dla forum może z 50gr by było, więc drożej wyjdzie wynająć numer niż z tego przychodu będzie. Poza tym o czym tam by się pisało? większość rzeczy na samosi się znajdzie ( XD ) a do filmów to są odpowiednie tuby (czerwone itd)
 
Ty jakiś napalony na ten dział jesteś! Wysłałbyś smsa, by mieć tam dostęp? Bo ja nie...
 
Według mnie temat do zamknięcia... Nikt nie jest za tym działem.
 
Zamykam bo...San tak chciał;)
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top